„Skynet“ IP televizijos žiūrovams – du nauji kanalai!

Publikuota: 2012 m. birželio 18 d. pirmadienis

 

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, šviesolaidiniu „Skynet“ tinklu tiekianti interaktyviąją IP televiziją, savo žiūrovams siūlo du naujus kanalus – pramoginį „Sony Entertainment Television“ ir vaikišką LOLO TV. Juos žiūrovai ras nemokamame pagrindiniame rinkinyje, kurį sudaro daugiau nei 70 visame pasaulyje populiarių TV kanalų. O jei ir jų per mažai, siūlome rinktis iš papildomų rinkinių: Kino, Muzikos, 3D, Sporto, HD, Pažintinio, Animacijos ar Gyvenimo būdo.

„Sony Entertainment Television“ – tai pramoginis kanalas tiems, kurie vertina kokybę, stilių ir originalumą, žavisi Holivudo filmais, žymiausiais užsienio televizijų serialais ir realybės šou. Jį galima žiūrėti anglų arba rusų kalbomis ir pasirinkti lietuviškus subtitrus. Žiūrovų dėmesiui – žymiausių Holivudo studijų filmai, visame pasaulyje populiarūs serialai „Gynėjai“ (The Defenders), „Tiudorų dinastija“ (The Tudors), „Kaltės kaina“ (Damages), Lietuvos moterų jau pamėgti „Seksas ir miestas“ (Sex & the City) bei „Grožio peilis“ (Nip/Tuck) ir kt. Pasiilgusieji tikrų aistrų galės stebėti realybės šou „Mano virtuvė geriausia!“ (My Kitchen Rules), „Noriu tapti supermodeliu“ (Make me a super model), „Kitas Amerikos topmodelis“ (America next top model) ir kt.

Mažiesiems žiūrovams siūlome LOLO TV. Šis lietuvių bei rusų kalbomis įgarsintas kanalas skiriamas 2–14 metų žiūrovams. Jo archyve – senoji rusų, „Walt Disney Studios“ ir „Metro Golden Mayer“ animacija, taip pat „Lenfilm“, Gorkio bei Оdesos kino studijų meniniai filmai, nepriklausomų Europos ir Amerikos prodiuserių filmai bei filmukai. Iš viso – daugiau nei 600 valandų mėgstamų herojų nuotykių ir įspūdžių.

 

„Skynet“ tinklu tiekiamos interaktyviosios IPTV žiūrovai ne tik mėgaujasi beveik šimtu įvairios tematikos kanalų, tarp jų – HD ir 3D formatų, bet ir gali įvertinti daugybę interaktyvių paslaugų: skaityti el. paštą TV ekrane, nuomotis mėgstamų filmų iš vaizdo nuomos, valdyti transliacijas išmaniuoju telefonu arba planšete, norimas laidas įsirašyti ir žiūrėti patogiu laiku, TV ekrane naudotis „Facebook“, „Picasa“, „Google Maps“ galimybėmis ir kt.

Daugiau apie IPTV paslaugas >>>

IPTV kanalų sąrašas >>>

Malonių įspūdžių su IP televizija!

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »