„Skynet“ IP televizijos žiūrovams – du nauji kanalai!

Publikuota: 2012 m. birželio 18 d. pirmadienis

 

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, šviesolaidiniu „Skynet“ tinklu tiekianti interaktyviąją IP televiziją, savo žiūrovams siūlo du naujus kanalus – pramoginį „Sony Entertainment Television“ ir vaikišką LOLO TV. Juos žiūrovai ras nemokamame pagrindiniame rinkinyje, kurį sudaro daugiau nei 70 visame pasaulyje populiarių TV kanalų. O jei ir jų per mažai, siūlome rinktis iš papildomų rinkinių: Kino, Muzikos, 3D, Sporto, HD, Pažintinio, Animacijos ar Gyvenimo būdo.

„Sony Entertainment Television“ – tai pramoginis kanalas tiems, kurie vertina kokybę, stilių ir originalumą, žavisi Holivudo filmais, žymiausiais užsienio televizijų serialais ir realybės šou. Jį galima žiūrėti anglų arba rusų kalbomis ir pasirinkti lietuviškus subtitrus. Žiūrovų dėmesiui – žymiausių Holivudo studijų filmai, visame pasaulyje populiarūs serialai „Gynėjai“ (The Defenders), „Tiudorų dinastija“ (The Tudors), „Kaltės kaina“ (Damages), Lietuvos moterų jau pamėgti „Seksas ir miestas“ (Sex & the City) bei „Grožio peilis“ (Nip/Tuck) ir kt. Pasiilgusieji tikrų aistrų galės stebėti realybės šou „Mano virtuvė geriausia!“ (My Kitchen Rules), „Noriu tapti supermodeliu“ (Make me a super model), „Kitas Amerikos topmodelis“ (America next top model) ir kt.

Mažiesiems žiūrovams siūlome LOLO TV. Šis lietuvių bei rusų kalbomis įgarsintas kanalas skiriamas 2–14 metų žiūrovams. Jo archyve – senoji rusų, „Walt Disney Studios“ ir „Metro Golden Mayer“ animacija, taip pat „Lenfilm“, Gorkio bei Оdesos kino studijų meniniai filmai, nepriklausomų Europos ir Amerikos prodiuserių filmai bei filmukai. Iš viso – daugiau nei 600 valandų mėgstamų herojų nuotykių ir įspūdžių.

 

„Skynet“ tinklu tiekiamos interaktyviosios IPTV žiūrovai ne tik mėgaujasi beveik šimtu įvairios tematikos kanalų, tarp jų – HD ir 3D formatų, bet ir gali įvertinti daugybę interaktyvių paslaugų: skaityti el. paštą TV ekrane, nuomotis mėgstamų filmų iš vaizdo nuomos, valdyti transliacijas išmaniuoju telefonu arba planšete, norimas laidas įsirašyti ir žiūrėti patogiu laiku, TV ekrane naudotis „Facebook“, „Picasa“, „Google Maps“ galimybėmis ir kt.

Daugiau apie IPTV paslaugas >>>

IPTV kanalų sąrašas >>>

Malonių įspūdžių su IP televizija!

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »