„Savaitės pjūvis“ ir jos autorius atsisveikina su žiūrovais

Publikuota: 2017 m. gegužės 31 d. trečiadienis

Sakoma, kad ateina laikas pradėti, bet subręsta metas ir baigti. Pokyčiai – natūralus kiekvienos srities, net žiniasklaidos, dalykas. Tad „Penki TV“, baigdama dar vieną savo veiklos sezoną, atsisveikina ir su kai kuriomis laidomis. Ilgametis šios TV studijos bendradarbis, politikos apžvalgininkas Česlovas Iškauskas, baigia laidas „Savaitės pjūvis“ ir „Aktualus interviu“.

Svarbiausių savaitės įvykių apžvalgos buvo ruošiamos nuo 2008 m. lapkričio 14 d., tad jų archyve išsaugota 367 – beveik tiek pat, kiek metuose dienų. Tai, ko gero, „vyriausia“ visų „Penki TV“ studijoje parengtų laidų. Žurnalistas sako, kad bendradarbiavimas su įmonės žurnalistais tęsėsi kone 20 metų.

„Už šią galimybę ypač esu dėkingas įmonės vadovui Idrakui Dadašovui, su kuriuo esu pažįstamas nuo senų laikų, kai dar gyvenome kaimynystėje, – pasakoja žurnalistas. – Jau tada mane stebino jo atsidavimas naujausiai vaizdo ir garso technikai, jos naujovėms, platūs interesai, neapsiribojantys vien tiesioginiu galingos įmonės verslu...“

Beveik per devynerius  laidos „Savaitės pjūvis“ rengimo metus Č. Iškauskas pakalbino šimtus politikos, ekonomikos, verslo, visuomenės veikėjų, diplomatų, užsienio svečių, pradedant nuo aukščiausių valstybės asmenų, baigiant eiliniu gatvėje sutiktu žmogumi. Jo ir viso TV studijos žurnalistų, operatorių, montuotojų kolektyvo pastangomis įmonė tapo dar labiau žinoma Lietuvoje ir už jos ribų. Vienoje paskutinių laidų – reportažuose apie Čikagos lietuvių bendruomenės veiklą – Lietuvos generalinis konsulas Marijus Gudynas prisipažino, kad Amerikos lietuviai puikiai žino Penki.TV svetainę.

Savo paskutinėje internetinės televizijos laidoje Č. Iškauskas primins, nuo kuo ji prasidėjo tą 2008-ųjų rudenį, taip pat  kalbins prof. Vytautą Landsbergį, su kuriuo aptars svarbiausias šalies vidaus ir užsienio politikos aktualijas.

Paskutinę 367-ąją Česlovo Iškausko rengiamą laidą „Savaitės pjūvis“ žiūrėkite birželio 2 d. per Penki.tv.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »