„Savaitės pjūvis“ ir jos autorius atsisveikina su žiūrovais

Publikuota: 2017 m. gegužės 31 d. trečiadienis

Sakoma, kad ateina laikas pradėti, bet subręsta metas ir baigti. Pokyčiai – natūralus kiekvienos srities, net žiniasklaidos, dalykas. Tad „Penki TV“, baigdama dar vieną savo veiklos sezoną, atsisveikina ir su kai kuriomis laidomis. Ilgametis šios TV studijos bendradarbis, politikos apžvalgininkas Česlovas Iškauskas, baigia laidas „Savaitės pjūvis“ ir „Aktualus interviu“.

Svarbiausių savaitės įvykių apžvalgos buvo ruošiamos nuo 2008 m. lapkričio 14 d., tad jų archyve išsaugota 367 – beveik tiek pat, kiek metuose dienų. Tai, ko gero, „vyriausia“ visų „Penki TV“ studijoje parengtų laidų. Žurnalistas sako, kad bendradarbiavimas su įmonės žurnalistais tęsėsi kone 20 metų.

„Už šią galimybę ypač esu dėkingas įmonės vadovui Idrakui Dadašovui, su kuriuo esu pažįstamas nuo senų laikų, kai dar gyvenome kaimynystėje, – pasakoja žurnalistas. – Jau tada mane stebino jo atsidavimas naujausiai vaizdo ir garso technikai, jos naujovėms, platūs interesai, neapsiribojantys vien tiesioginiu galingos įmonės verslu...“

Beveik per devynerius  laidos „Savaitės pjūvis“ rengimo metus Č. Iškauskas pakalbino šimtus politikos, ekonomikos, verslo, visuomenės veikėjų, diplomatų, užsienio svečių, pradedant nuo aukščiausių valstybės asmenų, baigiant eiliniu gatvėje sutiktu žmogumi. Jo ir viso TV studijos žurnalistų, operatorių, montuotojų kolektyvo pastangomis įmonė tapo dar labiau žinoma Lietuvoje ir už jos ribų. Vienoje paskutinių laidų – reportažuose apie Čikagos lietuvių bendruomenės veiklą – Lietuvos generalinis konsulas Marijus Gudynas prisipažino, kad Amerikos lietuviai puikiai žino Penki.TV svetainę.

Savo paskutinėje internetinės televizijos laidoje Č. Iškauskas primins, nuo kuo ji prasidėjo tą 2008-ųjų rudenį, taip pat  kalbins prof. Vytautą Landsbergį, su kuriuo aptars svarbiausias šalies vidaus ir užsienio politikos aktualijas.

Paskutinę 367-ąją Česlovo Iškausko rengiamą laidą „Savaitės pjūvis“ žiūrėkite birželio 2 d. per Penki.tv.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »