„Savaitės pjūvis“ ir jos autorius atsisveikina su žiūrovais

Publikuota: 2017 m. gegužės 31 d. trečiadienis

Sakoma, kad ateina laikas pradėti, bet subręsta metas ir baigti. Pokyčiai – natūralus kiekvienos srities, net žiniasklaidos, dalykas. Tad „Penki TV“, baigdama dar vieną savo veiklos sezoną, atsisveikina ir su kai kuriomis laidomis. Ilgametis šios TV studijos bendradarbis, politikos apžvalgininkas Česlovas Iškauskas, baigia laidas „Savaitės pjūvis“ ir „Aktualus interviu“.

Svarbiausių savaitės įvykių apžvalgos buvo ruošiamos nuo 2008 m. lapkričio 14 d., tad jų archyve išsaugota 367 – beveik tiek pat, kiek metuose dienų. Tai, ko gero, „vyriausia“ visų „Penki TV“ studijoje parengtų laidų. Žurnalistas sako, kad bendradarbiavimas su įmonės žurnalistais tęsėsi kone 20 metų.

„Už šią galimybę ypač esu dėkingas įmonės vadovui Idrakui Dadašovui, su kuriuo esu pažįstamas nuo senų laikų, kai dar gyvenome kaimynystėje, – pasakoja žurnalistas. – Jau tada mane stebino jo atsidavimas naujausiai vaizdo ir garso technikai, jos naujovėms, platūs interesai, neapsiribojantys vien tiesioginiu galingos įmonės verslu...“

Beveik per devynerius  laidos „Savaitės pjūvis“ rengimo metus Č. Iškauskas pakalbino šimtus politikos, ekonomikos, verslo, visuomenės veikėjų, diplomatų, užsienio svečių, pradedant nuo aukščiausių valstybės asmenų, baigiant eiliniu gatvėje sutiktu žmogumi. Jo ir viso TV studijos žurnalistų, operatorių, montuotojų kolektyvo pastangomis įmonė tapo dar labiau žinoma Lietuvoje ir už jos ribų. Vienoje paskutinių laidų – reportažuose apie Čikagos lietuvių bendruomenės veiklą – Lietuvos generalinis konsulas Marijus Gudynas prisipažino, kad Amerikos lietuviai puikiai žino Penki.TV svetainę.

Savo paskutinėje internetinės televizijos laidoje Č. Iškauskas primins, nuo kuo ji prasidėjo tą 2008-ųjų rudenį, taip pat  kalbins prof. Vytautą Landsbergį, su kuriuo aptars svarbiausias šalies vidaus ir užsienio politikos aktualijas.

Paskutinę 367-ąją Česlovo Iškausko rengiamą laidą „Savaitės pjūvis“ žiūrėkite birželio 2 d. per Penki.tv.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Įdomi televizijos programa aktuali ir vasarą

Išmanioji „Skynet“ televizija siūlo mėgautis HD TV kanalų kokybe. skaityti »

„Penkių kontinentų“ atstovai dalyvavo atidarant Kazachstano Respublikos garbės konsulatą

2017 metų birželio 12 dieną Vilniuje atidarytas Kazachstano Respublikos garbės konsulatas. skaityti »

„Skynet“ komanda „Europos dviračių iššūkyje“ įmonių kategorijoje iškovojo 3 vietą

Gegužės mėnesį Europos miestuose tradiciškai buvo skatinama jungtis prie tarptautinės iniciatyvos „Europos dviračių iššūkis 2017“ ir kuo daugiau važinėti dviračiais. skaityti »

Didinamos atsiskaitymo banko kortelėmis galimybės

„ASHBURN International“ didžiuosiuose Lietuvos miestų paštuose ir didžiuosiuose šalies rajonų paštuose diegė mokėjimo terminalus. skaityti »

Dėmesys bankinio sektoriaus ir mažmeninės prekybos sinergijai

Tomas Augucevičius, BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas, pasidalino įspūdžiais iš „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimo, kuriame dalyvavo 180 svečių iš 34 pasaulio šalių. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ baigė 6-ąjį sezoną ir kviečia vasarą praleisti su knyga

Jau 6 metus gyvuojanti laida „Knygos per „Penki TV“ mėgstantiems skaityti tapo savotišku kelrodžiu po literatūrinius reiškinius. skaityti »

Inovatyvus BS/2 technologinis sprendimas sulaukė tarptautinio apdovanojimo

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 kasmečiame didžiausios pasaulyje bankinės įrangos gamintojos „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime buvo įvertinta prestižiniu tarptautiniu apdovanojimu „Special Achievement Banking 2017“ už Azerbaidžane įgyvendintą inovatyvų technologinį sprendimą. skaityti »

Spartusis šviesolaidinis internetas į namus ateis greičiau nei vasaros šiluma

Užsisakę itin didelės spartos (1 Gb/s) „Skynet“ internetą, juo galėsite naudotis jau kitą darbo dieną! skaityti »

Vasaros sezonu „Penki TV“ eteryje – laida „Vasaros ritmu“

Nuo birželio pradžios „Penki TV“ rengs aktualius reportažus ne tik iš vasarojančios sostinės, bet ir kitų Lietuvos vietovių. skaityti »

„Savaitės pjūvis“ ir jos autorius atsisveikina su žiūrovais

Ilgametis „Penki TV“ studijos bendradarbis, politikos apžvalgininkas Česlovas Iškauskas, baigia laidas „Savaitės pjūvis“ ir „Aktualus interviu“. skaityti »