„Savaitės pjūvis“ ir jos autorius atsisveikina su žiūrovais

Publikuota: 2017 m. gegužės 31 d. trečiadienis

Sakoma, kad ateina laikas pradėti, bet subręsta metas ir baigti. Pokyčiai – natūralus kiekvienos srities, net žiniasklaidos, dalykas. Tad „Penki TV“, baigdama dar vieną savo veiklos sezoną, atsisveikina ir su kai kuriomis laidomis. Ilgametis šios TV studijos bendradarbis, politikos apžvalgininkas Česlovas Iškauskas, baigia laidas „Savaitės pjūvis“ ir „Aktualus interviu“.

Svarbiausių savaitės įvykių apžvalgos buvo ruošiamos nuo 2008 m. lapkričio 14 d., tad jų archyve išsaugota 367 – beveik tiek pat, kiek metuose dienų. Tai, ko gero, „vyriausia“ visų „Penki TV“ studijoje parengtų laidų. Žurnalistas sako, kad bendradarbiavimas su įmonės žurnalistais tęsėsi kone 20 metų.

„Už šią galimybę ypač esu dėkingas įmonės vadovui Idrakui Dadašovui, su kuriuo esu pažįstamas nuo senų laikų, kai dar gyvenome kaimynystėje, – pasakoja žurnalistas. – Jau tada mane stebino jo atsidavimas naujausiai vaizdo ir garso technikai, jos naujovėms, platūs interesai, neapsiribojantys vien tiesioginiu galingos įmonės verslu...“

Beveik per devynerius  laidos „Savaitės pjūvis“ rengimo metus Č. Iškauskas pakalbino šimtus politikos, ekonomikos, verslo, visuomenės veikėjų, diplomatų, užsienio svečių, pradedant nuo aukščiausių valstybės asmenų, baigiant eiliniu gatvėje sutiktu žmogumi. Jo ir viso TV studijos žurnalistų, operatorių, montuotojų kolektyvo pastangomis įmonė tapo dar labiau žinoma Lietuvoje ir už jos ribų. Vienoje paskutinių laidų – reportažuose apie Čikagos lietuvių bendruomenės veiklą – Lietuvos generalinis konsulas Marijus Gudynas prisipažino, kad Amerikos lietuviai puikiai žino Penki.TV svetainę.

Savo paskutinėje internetinės televizijos laidoje Č. Iškauskas primins, nuo kuo ji prasidėjo tą 2008-ųjų rudenį, taip pat  kalbins prof. Vytautą Landsbergį, su kuriuo aptars svarbiausias šalies vidaus ir užsienio politikos aktualijas.

Paskutinę 367-ąją Česlovo Iškausko rengiamą laidą „Savaitės pjūvis“ žiūrėkite birželio 2 d. per Penki.tv.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »

„Cash Management.iQ“ – papildoma grynųjų pinigų inkasacijos kontrolė

Lietuvos bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ jau ne vienerius metus siūlo finansinėms įstaigoms grynųjų pinigų valdymo sistemą „Cash Management.iQ“, padedančią automatizuoti grynųjų pinigų paskirstymą visose jų įdėjimo ir išėmimo vietose. skaityti »

Stiprinama partnerystė su mažmeninės prekybos sprendimų bendrove „Symphony EYC“ (1)

Įmonių grupėje „Penki kontinentai“ su darbo vizitu lankėsi tarptautinės bendrovės „Symphony EYC“ atstovai skaityti »

„Vežanti“ interneto kaina studentams – nepramiegok!

Ar yra studentų, galinčių bent vieną dieną praleisti be interneto? Juo labiau, kad šiemetinė vasara nelepina šiluma. O atėjus rudeniui internetas tampa ne tik laisvalaikio pramoga, bet ir vertingu žinių šaltiniu, ryšio su dėstytojais ir kursiokais kanalu. skaityti »

Įmonių grupę „Penki kontinentai“ aplankė „Aersud Elicotteri“ prezidentas (1)

Italijos sraigtasparnių bendrovės „Aersud Elicotteri“ prezidentas Riccardo Aichner lankėsi įmonių grupėje „Penki kontinentai“. skaityti »

Dar tobulesnė „SmartSafe.iQ“: išplėstas funkcionalumas, sukurta WEB vartotojo sąsaja

Siekiant dar labiau optimizuoti kasininkų darbą, BS/2 specialistai į sistemą įdiegė modulį, automatizuojantį valiutos keitimą. skaityti »

Gruzijos banko „Liberty bank“ atstovai domėjosi Lietuvos bendrovės siūlomais bankiniais sprendimais

Liepos pradžioje įmonių grupėje „Penki kontinentai“ lankėsi Gruzijos banko „Liberty bank“ atstovai. skaityti »