Rygoje – „Mobotix“ partnerių konferencija

Publikuota: 2012 m. gegužės 4 d. penktadienis

Tiems, kas neabejingi savo, savo artimųjų bei savo turto saugumui, turėtų būti pažįstamas kompanijos „Mobotix“ – vienos pirmaujančių pasaulyje naujos kartos IP vaizdo kamerų gamintojos – vardas. Lietuvos gyventojai taip pat sėkmingai naudoja ir gali įvertinti šių kamerų privalumus – jų jau ne vienerius metus siūlo įsigyti įmonių grupė „Penki kontinentai“.

Jau šį sekmadienį (gegužės 6 d.) Rygoje prasideda nacionalinė „Mobotix“ partnerių konferencija, kurioje dalyvaus ir partnerio statusą turinčios įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai.

„Į šią nacionalinę konferenciją renkasi regioniniai, šiuo atveju – Baltijos bei Skandinavijos šalių, partneriai, – teigia „Penkių kontinentų“ atstovas Darius Krasinskas. – Kompanijos „Mobotix“ kvietimas į šį renginį tik patvirtino mūsų lūkesčius, jog ir vėl galėsime susipažinti su naujausiais produktais bei sprendimais, diegiamais vaizdo stebėjimo kamerose. Nemenkas žingsnis į priekį turėtų būti jau kvietime anonsuotas naujo „S14 FlexMount“ modelio pusrutulinės kameros pristatymas. Kaip teigia „Mobotix“ atstovai, tai yra pirmoji pasaulyje kompaktiška ir lanksti kamera, pasižyminti išskirtine technine charakteristika. Šį prietaisą sudaro vienas modulis, prie kurio dviejų metrų ilgio laidais jungiamos dvi atskiros kameros, o tai ženkliai padidina įrenginio panaudojimo galimybes.“

„Mobotix“ kameros išsiskiria 30 kartų didesne nei analoginių sistemų raiška (2048 x 1536). Dėl unikalių jų savybių šių kamerų gali prireikti iki keturių kartų mažiau, tad tai puiki galimybė sutaupyti. Be to, „Mobotix“ įrenginiuose nėra judančių detalių, todėl jie yra labai patikimi ir reikalauja minimalios priežiūros. Dar vienas „Mobotix“ kamerų išskirtinumas – didžiulis darbo temperatūrų diapazonas – nuo -30 iki +60 0C, kuris užtikrinamas be papildomo šildymo sunaudojant tik 3W energijos. Todėl šios kameros yra paklausios pramonės ir energetikos, transporto ir statybų srityse.

„Tikimės, kad grįžę iš šios „Mobotix“ konferencijos Rygoje (ji tęsis iki gegužės 8 d.) galėsime savo klientams pasiūlyti naujų vaizdo stebėjimo ir apsaugos sprendimų, kurie bus diegiami ne tik būsto saugos srityje (tai jau daro kai kurios Vilniaus miesto daugiabučių namų bendrijos), bet ir bankiniame, transporto, logistikos ir kituose sektoriuose. Be to, tai turėtų papildyti ir išplėsti mūsų siūlomų intelektinių pastatų („Smart Buildings“) sprendimų paketą“, – akcentavo įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovas D. Krasinskas.

Plačiau apie „Mobotix“ – www.mobotix.com.

Plačiau apie „Smart Buildings“ – www.smartbuildings.lt.

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ – www.5ci.lt.

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »