Rygoje – „Mobotix“ partnerių konferencija

Publikuota: 2012 m. gegužės 4 d. penktadienis

Tiems, kas neabejingi savo, savo artimųjų bei savo turto saugumui, turėtų būti pažįstamas kompanijos „Mobotix“ – vienos pirmaujančių pasaulyje naujos kartos IP vaizdo kamerų gamintojos – vardas. Lietuvos gyventojai taip pat sėkmingai naudoja ir gali įvertinti šių kamerų privalumus – jų jau ne vienerius metus siūlo įsigyti įmonių grupė „Penki kontinentai“.

Jau šį sekmadienį (gegužės 6 d.) Rygoje prasideda nacionalinė „Mobotix“ partnerių konferencija, kurioje dalyvaus ir partnerio statusą turinčios įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai.

„Į šią nacionalinę konferenciją renkasi regioniniai, šiuo atveju – Baltijos bei Skandinavijos šalių, partneriai, – teigia „Penkių kontinentų“ atstovas Darius Krasinskas. – Kompanijos „Mobotix“ kvietimas į šį renginį tik patvirtino mūsų lūkesčius, jog ir vėl galėsime susipažinti su naujausiais produktais bei sprendimais, diegiamais vaizdo stebėjimo kamerose. Nemenkas žingsnis į priekį turėtų būti jau kvietime anonsuotas naujo „S14 FlexMount“ modelio pusrutulinės kameros pristatymas. Kaip teigia „Mobotix“ atstovai, tai yra pirmoji pasaulyje kompaktiška ir lanksti kamera, pasižyminti išskirtine technine charakteristika. Šį prietaisą sudaro vienas modulis, prie kurio dviejų metrų ilgio laidais jungiamos dvi atskiros kameros, o tai ženkliai padidina įrenginio panaudojimo galimybes.“

„Mobotix“ kameros išsiskiria 30 kartų didesne nei analoginių sistemų raiška (2048 x 1536). Dėl unikalių jų savybių šių kamerų gali prireikti iki keturių kartų mažiau, tad tai puiki galimybė sutaupyti. Be to, „Mobotix“ įrenginiuose nėra judančių detalių, todėl jie yra labai patikimi ir reikalauja minimalios priežiūros. Dar vienas „Mobotix“ kamerų išskirtinumas – didžiulis darbo temperatūrų diapazonas – nuo -30 iki +60 0C, kuris užtikrinamas be papildomo šildymo sunaudojant tik 3W energijos. Todėl šios kameros yra paklausios pramonės ir energetikos, transporto ir statybų srityse.

„Tikimės, kad grįžę iš šios „Mobotix“ konferencijos Rygoje (ji tęsis iki gegužės 8 d.) galėsime savo klientams pasiūlyti naujų vaizdo stebėjimo ir apsaugos sprendimų, kurie bus diegiami ne tik būsto saugos srityje (tai jau daro kai kurios Vilniaus miesto daugiabučių namų bendrijos), bet ir bankiniame, transporto, logistikos ir kituose sektoriuose. Be to, tai turėtų papildyti ir išplėsti mūsų siūlomų intelektinių pastatų („Smart Buildings“) sprendimų paketą“, – akcentavo įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovas D. Krasinskas.

Plačiau apie „Mobotix“ – www.mobotix.com.

Plačiau apie „Smart Buildings“ – www.smartbuildings.lt.

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ – www.5ci.lt.

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »