Rusijos sostinėje – tarptautinis bankinis forumas

Publikuota: 2012 m. spalio 23 d. antradienis

Š. m. spalio 22–23 dienomis Maskvoje vyksta tarptautinis forumas „Bankinė savitarna, mažmeninė prekyba ir grynųjų pinigų apyvarta“, kurį jau ketvirtus metus iš eilės rengia bankinėms technologijoms skirtas žurnalas „Plus“. Tai renginys, tradiciškai po vienu stogu suburiantis Rusijos ir kitų NVS bei užsienio šalių bankų atstovus, bankinės techninės ir programinės įrangos gamintojus ir platintojus, bankinės savitarnos ekspertus – daugiau nei 800 dalyvių, 55 kompanijas-partneres, 53 pranešėjus.

Pagrindinės forumo temos – bankinė savitarnos įranga ir įvairūs jai skirti techniniai bei programiniai sprendimai, rinkos tendencijos ir perspektyvos, bankų veiklos automatizavimas ir resursų optimizavimas, biometrija ir kitos inovacijos, įrangai kylančios grėsmės ir kovos su jomis būdai, savitarnos įrenginių tinklų monitoringas ir valdymas bei daugybė kitų. Renginio metu vyksta konferencija, paroda, planuojama daugybė diskusijų aktualiomis temomis.

Forume Maskvoje partnerės statusu dalyvaujanti Lietuvos bendrovė BS/2 renginyje pristato „.iQ“ produktų šeimą. Savitarnos įrangos saugumui užtikrinti BS/2 siūlo programinį vaizdo stebėjimo produktą „ATMeye.iQ“. Jis ne tik mažina kylančių grėsmių riziką, bet ir suteikia galimybę sumažinti apsaugai skirtas sąnaudas, padeda spręsti konfliktines situacijas su įrenginių naudotojais. Banko padalinio saugumą užtikrinti padeda „Brancheye.iQ“. BS/2 sukurtas „Payments.iQ leidžia įprastą savitarnos įrenginį panaudoti ne tik standartinėms operacijoms atlikti, bet ir sumokėti komunaliniams mokesčiams, naudotis el. bankininkyste. Automatiniams kasininko seifams skirtas „SmartSafe.Q padeda valdyti visas grynųjų pinigų operacijas – nuo valiutos keitimo iki prognozavimo. Plačiau apie šiuos ir kitus „.iQ“ produktus >>>

Daugiau apie BS/2 sprendimus sužinosite užsukę į stendą Nr. 34.

Plačiau apie renginį >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »