Rusijos sostinėje – tarptautinis bankinis forumas

Publikuota: 2012 m. spalio 23 d. antradienis

Š. m. spalio 22–23 dienomis Maskvoje vyksta tarptautinis forumas „Bankinė savitarna, mažmeninė prekyba ir grynųjų pinigų apyvarta“, kurį jau ketvirtus metus iš eilės rengia bankinėms technologijoms skirtas žurnalas „Plus“. Tai renginys, tradiciškai po vienu stogu suburiantis Rusijos ir kitų NVS bei užsienio šalių bankų atstovus, bankinės techninės ir programinės įrangos gamintojus ir platintojus, bankinės savitarnos ekspertus – daugiau nei 800 dalyvių, 55 kompanijas-partneres, 53 pranešėjus.

Pagrindinės forumo temos – bankinė savitarnos įranga ir įvairūs jai skirti techniniai bei programiniai sprendimai, rinkos tendencijos ir perspektyvos, bankų veiklos automatizavimas ir resursų optimizavimas, biometrija ir kitos inovacijos, įrangai kylančios grėsmės ir kovos su jomis būdai, savitarnos įrenginių tinklų monitoringas ir valdymas bei daugybė kitų. Renginio metu vyksta konferencija, paroda, planuojama daugybė diskusijų aktualiomis temomis.

Forume Maskvoje partnerės statusu dalyvaujanti Lietuvos bendrovė BS/2 renginyje pristato „.iQ“ produktų šeimą. Savitarnos įrangos saugumui užtikrinti BS/2 siūlo programinį vaizdo stebėjimo produktą „ATMeye.iQ“. Jis ne tik mažina kylančių grėsmių riziką, bet ir suteikia galimybę sumažinti apsaugai skirtas sąnaudas, padeda spręsti konfliktines situacijas su įrenginių naudotojais. Banko padalinio saugumą užtikrinti padeda „Brancheye.iQ“. BS/2 sukurtas „Payments.iQ leidžia įprastą savitarnos įrenginį panaudoti ne tik standartinėms operacijoms atlikti, bet ir sumokėti komunaliniams mokesčiams, naudotis el. bankininkyste. Automatiniams kasininko seifams skirtas „SmartSafe.Q padeda valdyti visas grynųjų pinigų operacijas – nuo valiutos keitimo iki prognozavimo. Plačiau apie šiuos ir kitus „.iQ“ produktus >>>

Daugiau apie BS/2 sprendimus sužinosite užsukę į stendą Nr. 34.

Plačiau apie renginį >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »