„Press LT“ – jau ir „Android“ įrenginiuose!

Publikuota: 2012 m. birželio 12 d. antradienis

Nuo šiol „Penkių kontinentų“ sukurta taikomąja programa „Press LT“ gali naudoti ne tik „iOS“, bet ir „Android OS“ gerbėjai. Ją parsisiųsti kviečiame iš čia >>>

„Press LT“ – tai mobiliesiems įrenginiams (planšetiniams kompiuteriams, išmaniesiems telefonams) skirta taikomoji programėlė, leidžianti skaityti ir prenumeruoti norimus laikraščius bei žurnalus iš viso pasaulio. Naudojantis šia programa, mėgstamą žurnalą savo mobiliajame prietaise galima vartyti ir ten, kur nėra interneto prieigos, pavyzdžiui, atostogaujant gamtoje ar keliaujant.

Pasirinkę „Press LT“, galėsite mėgausitės itin patogia ir paprasta daugiakalbe grafine vartotojo sąsaja, keisti ekrane skaitomo teksto mastelį (beje, nepakenkdami jo kokybei), naudotis nuorodomis ir peržiūrėti papildomą informaciją internete. Be to, jums nereikės rūpintis ir dėl naujo leidinio numerio pasirodymo – „Press LT“ praneša apie visų prenumeruojamų laikraščių bei žurnalų atnaujinimus, suteikia galimybę peržiūrėti leidėjų siūlomus vaizdo siužetus, pristatančius naujo numerio temas.

Su „Press LT“ atraskite geriausią pasaulio spaudą savo mobiliajame įrenginyje!

Plačiau apie programėlę – www.press.lt.

„Press LT“ vaizdo klipas >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kompleksiniam savitarnos įrenginių apsaugos sprendimui „ATMeye.iQ“ – aukso medalis

Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 plėtojamas kompleksinis savitarnos įrenginių apsaugos ir monitoringo sprendimas „ATMeye.iQ“ gavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ aukso medalį. skaityti »

„Connected Commerce“ principas – bankų, mažmeninės prekybos ir klientų bendra ateitis

Dabartiniai verslininkai, atsižvelgdami į šiuolaikinio žmogaus poreikius, stengiasi pasiūlyti naujus, kuo inovatyvesnius sprendimus, padedančius taupyti klientų laiką. skaityti »

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »