„Press LT“ – jau ir „Android“ įrenginiuose!

Publikuota: 2012 m. birželio 12 d. antradienis

Nuo šiol „Penkių kontinentų“ sukurta taikomąja programa „Press LT“ gali naudoti ne tik „iOS“, bet ir „Android OS“ gerbėjai. Ją parsisiųsti kviečiame iš čia >>>

„Press LT“ – tai mobiliesiems įrenginiams (planšetiniams kompiuteriams, išmaniesiems telefonams) skirta taikomoji programėlė, leidžianti skaityti ir prenumeruoti norimus laikraščius bei žurnalus iš viso pasaulio. Naudojantis šia programa, mėgstamą žurnalą savo mobiliajame prietaise galima vartyti ir ten, kur nėra interneto prieigos, pavyzdžiui, atostogaujant gamtoje ar keliaujant.

Pasirinkę „Press LT“, galėsite mėgausitės itin patogia ir paprasta daugiakalbe grafine vartotojo sąsaja, keisti ekrane skaitomo teksto mastelį (beje, nepakenkdami jo kokybei), naudotis nuorodomis ir peržiūrėti papildomą informaciją internete. Be to, jums nereikės rūpintis ir dėl naujo leidinio numerio pasirodymo – „Press LT“ praneša apie visų prenumeruojamų laikraščių bei žurnalų atnaujinimus, suteikia galimybę peržiūrėti leidėjų siūlomus vaizdo siužetus, pristatančius naujo numerio temas.

Su „Press LT“ atraskite geriausią pasaulio spaudą savo mobiliajame įrenginyje!

Plačiau apie programėlę – www.press.lt.

„Press LT“ vaizdo klipas >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »