„Penkių kontinentų“ pajamos 2011 m. išaugo 11 proc.

Publikuota: 2012 m. kovo 14 d. trečiadienis

2011 metus įmonių grupė „Penki kontinentai“ baigė pelningai. Skaičiuojama, jog visos kompanijos pajamos už praėjusius metus sudarė 117 458 538 (šimtą septyniolika milijonų keturis šimtus penkiasdešimt aštuonis tūkstančius penkis šimtus trisdešimt aštuonis) litus – tai apie 11 proc. daugiau nei 2010 m. pajamos.

Kaip ir praėjusiais metais, geriausius finansinius rodiklius 2011 metais demonstravo įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė BS/2, besispecializuojanti bankinių technologijų, mažmeninės prekybos bei užsakomųjų paslaugų sektoriuose. Išplėtus klientų aptarnavimo tinklą, puikių finansinių rezultatų įmonė pasiekė ir Gruzijoje bei Kazachstane – šiuo metu čia veikia per 20 regioninių aptarnavimo centrų. Tiekiamų produktų bei paslaugų apyvarta šiose šalyse 2011 metais išaugo du kartus. Produktų pardavimo augimas fiksuotas ir Azerbaidžane, Mongolijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Kirgizijoje, JAV, Tadžikistane, Vokietijoje, Nigerijoje.

2011-ieji stabilūs ir pelningi buvo ir kitoms įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančioms bendrovėms: „Penkių kontinentų komunikacijų centrui“, „ASHBURN International“, „Penki kontinentai Riga“ bei „Skaitmeninio sertifikavimo centrui“.

Pasak įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininko Idrako Dadašovo, kompanijos darbo efektyvumą garantavo išplėstas produktų ir paslaugų paketas, lanksti ir operatyvi reakcija į rinkos pasikeitimų tendencijas bei nuostata visada būti žingsniu priekyje.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Paskelbta apie grėsmę „Wi-Fi“ tinklams: ką reikia žinoti ir kaip apsisaugoti

Spalio 16 dieną belgų mokslininkas Maty Vanhoefas viešai paskelbė apie belaidžio ryšio (angl. Wi-Fi) saugumo spragą, pavadinimu KRACK (angl. Key Reinstallation AttaCK). Ši WPA2 duomenų šifravimo protokolo apsaugos spraga yra visuose apsaugotuose „Wi-Fi“ tinkluose bei juos naudoja... skaityti »

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »