„Penkių kontinentų komunikacijų centrui“ atnaujintas sertifikuoto „Cisco“ partnerio Baltijos šalyse statusas

Publikuota: 2014 m. vasario 26 d. trečiadienis

Pasaulinė telekomunikacijų sprendimų ir įrangos gamybos lyderė „Cisco Systems“ („Cisco“) patvirtino UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) sertifikuoto partnerio statusą. Kasmet atnaujinamas „Premier Partner“ statusas leidžia PKKC platinti, diegti ir prižiūrėti „Cisco“ produktus Baltijos šalyse bei įrodo įmonės specialistų kompetenciją.

Bendrovės Sistemų administravimo departamento vadovo Tomo Okmano teigimu, „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atitiko visus „Cisco“ keliamus reikalavimus ir įrodė, kad geba dirbti su Cisco“ produktais. „Sertifikuoto partnerio statusas mūsų įmonei suteiktas visų pirma įvertinus klientų atsiliepimus. Atliktos klientų apklausos parodė šimtaprocentinį pasitenkinimą mūsų IT produktais ir paslaugomis. Be to, turime atitinkamą „Cisco“ sertifikuotų inžinierių ir pardavėjų skaičių. Tai garantuoja, kad galime kokybiškai ir profesionaliai atlikti visus darbus, susijusius su „Cisco“ produkcija bei pasiūlyti klientams patikimų IT sprendimų“, – sako T. Okmanas.

Naudodamas modernią „Cisco“ įrangą, PKKC teikia šviesolaidinio tinklo „Skynet“ paslaugas: internetą, išmaniąją IP (angl. Internet Protocol) televiziją, IP telefoniją. Be to, ši įranga garantuoja ir IT priežiūros paslaugų „Prof IT“ kokybę.

Daugiau apie „Cisco“ >>>

Kita su „Cisco“ susijusi informacija >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »