„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ – oficialus „Paessler“ partneris

Publikuota: 2013 m. birželio 3 d. pirmadienis

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ tapo oficialia „Paessler“ partnere ir produktų platintoja bei sprendimų diegėja. 1997 metais įkurta Vokietijos kompanija „Paessler“ yra viena stambiausių tinklo monitoringo ir testavimo sprendimų tiekėja – visame pasaulyje įmonė įgyvendino daugiau nei 150 tūkst. savo produktų diegimų.

„Profesionalams skirtas „Paessler“ produktas „PRTG Network Monitoring“ užtikrina nuolatinį tinklo, serverių bei duomenų centrų infrastruktūros stebėjimą ir leidžia kontroliuoti šimtus skirtingų įrangos parametrų – pradedant patalpų temperatūra ir elektros maitinimo kokybe, baigiant serverių arba tinklo įrangos resursų panaudojimu. O kilus sutrikimams arba užfiksavus neįprastą įrangos veikimą, iš karto informuojamos atitinkamos tarnybos“, – teigia „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Techninio aptarnavimo centro vadovas Ignatas Girnis.

Bendrovė taip pat teikia IT priežiūros (angl. IT outsourcing) paslaugas verslo segmentui, siūlo tinklo, serverių ir duomenų centrų monitoringo paslaugas, paremtas „PRTG Network Monitoring“ galimybėmis. Atsižvelgdama į kliento poreikius, ji įvairaus dydžio įmonėms gali pasiūlyti lankstų „debesų“ technologija pagrįstą IT infrastruktūros būsenos stebėjimo bei kliento informavimo nestandartinėse situacijose sprendimą.

Telekomunikacijų bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ valdo sostinėje veikiantį šviesolaidinį „Skynet“ tinklą, kuriuo teikiamos interneto, IP televizijos, IP telefonijos paslaugos, būsto saugos sprendimai.

„Skynet“ tinklo infrastruktūros, paremtos „Cisco Systems“ įranga, būklei stebėti ir stabiliam jo veikimui užtikrinti naudojame „Paessler“ produktą „PRTG Network Monitoring“. Tai garantuoja mūsų klientams ne tik itin greitą duomenų perdavimą, bet ir užtikrina nepertraukiamą paslaugų teikimą“, – sako I. Girnis.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha