„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ – oficialus ARRIS produkcijos platintojas

Publikuota: 2015 m. liepos 9 d. ketvirtadienis

Š. m. liepos 1 dieną UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ tapo oficialia telekomunikacinių technologijų gamybos bendrovės „ARRIS Group, Inc.“ (ARRIS) produkcijos platintoja.

Bendrovei suteikta teisė prekiauti ARRIS programine įranga, TV priedėliais, turinio apsaugos sprendimu „SecureMedia“, vaizdo apdorojimo, perkodavimo, pateikimo įranga. „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Sistemų administravimo departamento vadovo Tomo Okmano teigimu, bendrovė siekia didinti savo paslaugų krepšelį ir suteikti galimybę gauti viską iš vienų rankų. „Ši partnerystė mums svarbi tuo, kad žengėme išties didelį žingsnį į didmeninę rinką. Dabar esame ne tik šviesolaidinio interneto „Skynet“, IPTV, užsakomųjų IT paslaugų teikėjai, bet ir galime pasiūlyti vieno iš patikimiausių pasaulio gamintojų techninę įrangą. Stengsimės ir toliau stiprinti bendradarbiavimą bei užtikrinti savo klientams maksimalią paslaugų kokybę“, – sako T. Okmanas.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ yra ilgametė ARRIS partnerė. Įmonės IPTV paslaugos paremtos pažangiais šios kompanijos sprendimais. Jau 7 metus bendrovės specialistų sukurta taikomoji programinė įranga „IPTV.iQ“ veikia su ARRIS TV priedėliais ir suteikia klientams galimybę naudotis visais išmaniosios televizijos privalumais, kurių sąrašas nuolat atnaujinamas bei papildomas.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »