PLUS forume – BS/2 produktų šeimos „.iQ“ pristatymas

Publikuota: 2014 m. spalio 3 d. penktadienis

Š. m. spalio 6–7 dienomis Maskvoje, „Forum Hall“ konferencijų centre, vyksta VI tarptautinis forumas „Bankinė savitarna, mažmeninė prekyba ir grynųjų pinigų apyvarta 2014“, kurį organizuoja bankininkystės temomis rašantys žurnalai PLUS ir „Retail & Loyalty“.

Forumo metu vyksta specializuota konferencija, programinės ir techninės įrangos gamintojų ir tiekėjų parodos, apvaliojo stalo diskusijos. Tarp renginyje aptariamų temų – grynųjų pinigų apdorojimo infrastruktūros ir savitarnos sistemų plėtra, verslo procesų, susijusių su pinigų apyvarta, optimizavimas, naujos inkasavimo technologijos, sukčiavimo bankomatuose prevencija ir kt.

Trečius metus iš eilės forume dalyvauja ir bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), pristatanti produktų šeimą „.iQ“ (stendo nr. 25). Tai daugiafunkcis sprendimų kompleksas, skirtas verslo procesams valdyti ir optimizuoti.

Kaip sako BS/2 Programinės įrangos pardavimo skyriaus vadovas Denisas Korobkovas, didelėse ir sparčiai besikeičiančiose rinkose atsiveria daug galimybių. „BS/2 siūlomi programiniai sprendimai ypač aktualūs Rusijos ir NVS šalių rinkoms, kuriose vyksta dideli pokyčiai: atidaromi šiuolaikiški bankų skyriai, įsigyjama modernios techninės įrangos, diegiami įvairūs programiniai sprendimai, keičiasi požiūris į klientų aptarnavimą. Forumo metu daugiausia dėmesio ketiname skirti sprendimams, kurie padeda bankams bei mažmeninės prekybos įmonėms spręsti saugumo problemas, automatizuoti ir optimizuoti verslo procesus, taupyti išteklius“, – teigia D. Korobkovas.

Į forumą laukiama atvykstant įvairių šalių bankų vadovų, techninės ir programinės įrangos kūrėjų bei tiekėjų, grynųjų pinigų apdorojimo ir bankinės savitarnos sistemų specialistų, valdžios bei teisėsaugos institucijų atstovų.

Daugiau informacijos apie forumą

Apie ankstesnius „PLUS Forum“ renginius:

Tarptautiniame nuotolinių paslaugų forume – dėmesys mobiliosioms technologijoms

Tarptautinis forumas „Nuotolinės paslaugos, kortelės ir mokėjimai 2013“

Rusijos sostinėje – tarptautinis bankinis forumas

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »