PLUS forume – BS/2 produktų šeimos „.iQ“ pristatymas

Publikuota: 2014 m. spalio 3 d. penktadienis

Š. m. spalio 6–7 dienomis Maskvoje, „Forum Hall“ konferencijų centre, vyksta VI tarptautinis forumas „Bankinė savitarna, mažmeninė prekyba ir grynųjų pinigų apyvarta 2014“, kurį organizuoja bankininkystės temomis rašantys žurnalai PLUS ir „Retail & Loyalty“.

Forumo metu vyksta specializuota konferencija, programinės ir techninės įrangos gamintojų ir tiekėjų parodos, apvaliojo stalo diskusijos. Tarp renginyje aptariamų temų – grynųjų pinigų apdorojimo infrastruktūros ir savitarnos sistemų plėtra, verslo procesų, susijusių su pinigų apyvarta, optimizavimas, naujos inkasavimo technologijos, sukčiavimo bankomatuose prevencija ir kt.

Trečius metus iš eilės forume dalyvauja ir bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), pristatanti produktų šeimą „.iQ“ (stendo nr. 25). Tai daugiafunkcis sprendimų kompleksas, skirtas verslo procesams valdyti ir optimizuoti.

Kaip sako BS/2 Programinės įrangos pardavimo skyriaus vadovas Denisas Korobkovas, didelėse ir sparčiai besikeičiančiose rinkose atsiveria daug galimybių. „BS/2 siūlomi programiniai sprendimai ypač aktualūs Rusijos ir NVS šalių rinkoms, kuriose vyksta dideli pokyčiai: atidaromi šiuolaikiški bankų skyriai, įsigyjama modernios techninės įrangos, diegiami įvairūs programiniai sprendimai, keičiasi požiūris į klientų aptarnavimą. Forumo metu daugiausia dėmesio ketiname skirti sprendimams, kurie padeda bankams bei mažmeninės prekybos įmonėms spręsti saugumo problemas, automatizuoti ir optimizuoti verslo procesus, taupyti išteklius“, – teigia D. Korobkovas.

Į forumą laukiama atvykstant įvairių šalių bankų vadovų, techninės ir programinės įrangos kūrėjų bei tiekėjų, grynųjų pinigų apdorojimo ir bankinės savitarnos sistemų specialistų, valdžios bei teisėsaugos institucijų atstovų.

Daugiau informacijos apie forumą

Apie ankstesnius „PLUS Forum“ renginius:

Tarptautiniame nuotolinių paslaugų forume – dėmesys mobiliosioms technologijoms

Tarptautinis forumas „Nuotolinės paslaugos, kortelės ir mokėjimai 2013“

Rusijos sostinėje – tarptautinis bankinis forumas

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »