Nacionalinė „Mobotix“ partnerių konferencija: nauja įranga ir programiniai sprendimai

Publikuota: 2012 m. gegužės 10 d. ketvirtadienis

Daugiau nei pusantro šimto dalyvių iš Baltijos šalių, Skandinavijos bei Rytų Europos – tiek svečių sulaukė gegužės 8 d. pasibaigusi nacionalinė „Mobotix“ partnerių konferencija Rygoje, kurioje dalyvavo ir ilgametės šios vokiečių gamintojos partnerės įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai.

„Šiemečiame susitikime išskirtinio dėmesio sulaukė kaip tik Baltijos šalys, – teigė įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovas Darius Krasinskas. – „Mobotix“ mūsų rinkas laiko itin perspektyviomis ir tai patvirtina skaičiai: didelės raiškos vaizdo stebėjimo kamerų pardavimas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje per kelerius praėjusius metus išaugo nuo 50 iki 100 proc., o ateinančius trejus metus pateikiama stabilaus 30 proc. augimo prognozė.“

Konferencijoje pristatyta artimiausiu metu prekyboje pasirodysianti įranga bei programiniai sprendimai, įvairūs patobulinimai. Ypač daug dėmesio sulaukė naujausias „Mobotix“ produktas – skaitmeninė vaizdo telefonspynė T24 su integruota didelės raiškos kamera bei plačiomis diegimo galimybėmis bendroje bet kokio pastato apsaugos ir IT struktūroje.

„Apžvelgiant Rygoje pristatytasias naujoves, dar reikia išskirti keletą programinių sprendimų, palengvinančių įrenginių stebėseną klientams ir padarančių tų pačių kamerų įdiegėjų darbo planavimą kur kas paprastesnį. Vienas iš tokių – programėlė „MxHomeApp“, leidžianti visas pastato kameras bei vaizdo telefonspynę stebėti ir valdyti „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiais, – pasakojo D. Krasinskas. – Ir, žinoma, labai reikalingos smulkmenos – vaizdo kamerose įdiegti analitikos įrankiai (angl. people counting, heating map), kurie artimiausioje ateityje bus diegiami į hemisferines 360 laipsnių apžvalgos kampo kameras Q24 bei dviejų objektyvų kameras S14. Norisi pabrėžti, jog tai ne tik technologinės naujovės, bet ir naujos rinkodaros galimybės, nes tokie analitikos įrankiai vaizdo kamerose suteikia daugybę įvairių galimybių, pvz., parduotuvėse ar kavinėse stebėti žmonių srautus, matyti jų intensyvumą ir atsižvelgiant į tai planuoti darbų apimtis.“

Nacionaliniai „Mobotix“ partneriai konferencjos metu taip pat galėjo susipažinti su jau realizuotais įdomiausiais projektais. Vieni jų atskleidė vaizdo kamerų panaudojimą transporto priemonėse ir apsaugą, pvz., nuo kuro vagysčių ar kelionės bilietų pardavimo pažeidimų, kiti buvo skirti pramonės ir logistikos sektoriams siekiant optimizuoti procesus ir apsaugoti turtą. Renginyje pristatyta ir vyriausybinio lygmens projektų, kurių įgyvendinimas trunka 3–5 metus ir kurie skirti integruotai daugybės pastatų apsaugai.

Džiugu, kad šį kartą Rygoje, kaip ir ankstesnėse partnerių konferencijose, „Mobotix“ kvietė ne tik susipažinti su technologinėmis inovacijomis, – teigė D. Krasinskas. – Konferencijos metu darbo grupėse itin daug dėmesio skyrėme rinkodaros ir komercijos sprendimams, lavinome „Mobotix“ kamerų pardavimo, projektų valdymo įgūdžius, skaičiavome investicijų grąžą, kad savo klientams, kuriems siūlome įvairių intelektinių pastatų („SmartBuildings“) sprendimų, galėtume aiškiai pasakyti – brangesnis ir pažangesnis produktas anaiptol nelemia brangesnio sprendimo realizavimo bei priežiūros.“

Plačiau apie „Mobotix“ – www.mobotix.com.

Plačiau apie „Smart Buildings“ – www.smartbuildings.lt.

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ – www.5ci.lt.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kompleksiniam savitarnos įrenginių apsaugos sprendimui „ATMeye.iQ“ – aukso medalis

Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 plėtojamas kompleksinis savitarnos įrenginių apsaugos ir monitoringo sprendimas „ATMeye.iQ“ gavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ aukso medalį. skaityti »

„Connected Commerce“ principas – bankų, mažmeninės prekybos ir klientų bendra ateitis

Dabartiniai verslininkai, atsižvelgdami į šiuolaikinio žmogaus poreikius, stengiasi pasiūlyti naujus, kuo inovatyvesnius sprendimus, padedančius taupyti klientų laiką. skaityti »

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »