Nacionalinė „Mobotix“ partnerių konferencija: nauja įranga ir programiniai sprendimai

Publikuota: 2012 m. gegužės 10 d. ketvirtadienis

Daugiau nei pusantro šimto dalyvių iš Baltijos šalių, Skandinavijos bei Rytų Europos – tiek svečių sulaukė gegužės 8 d. pasibaigusi nacionalinė „Mobotix“ partnerių konferencija Rygoje, kurioje dalyvavo ir ilgametės šios vokiečių gamintojos partnerės įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai.

„Šiemečiame susitikime išskirtinio dėmesio sulaukė kaip tik Baltijos šalys, – teigė įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovas Darius Krasinskas. – „Mobotix“ mūsų rinkas laiko itin perspektyviomis ir tai patvirtina skaičiai: didelės raiškos vaizdo stebėjimo kamerų pardavimas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje per kelerius praėjusius metus išaugo nuo 50 iki 100 proc., o ateinančius trejus metus pateikiama stabilaus 30 proc. augimo prognozė.“

Konferencijoje pristatyta artimiausiu metu prekyboje pasirodysianti įranga bei programiniai sprendimai, įvairūs patobulinimai. Ypač daug dėmesio sulaukė naujausias „Mobotix“ produktas – skaitmeninė vaizdo telefonspynė T24 su integruota didelės raiškos kamera bei plačiomis diegimo galimybėmis bendroje bet kokio pastato apsaugos ir IT struktūroje.

„Apžvelgiant Rygoje pristatytasias naujoves, dar reikia išskirti keletą programinių sprendimų, palengvinančių įrenginių stebėseną klientams ir padarančių tų pačių kamerų įdiegėjų darbo planavimą kur kas paprastesnį. Vienas iš tokių – programėlė „MxHomeApp“, leidžianti visas pastato kameras bei vaizdo telefonspynę stebėti ir valdyti „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiais, – pasakojo D. Krasinskas. – Ir, žinoma, labai reikalingos smulkmenos – vaizdo kamerose įdiegti analitikos įrankiai (angl. people counting, heating map), kurie artimiausioje ateityje bus diegiami į hemisferines 360 laipsnių apžvalgos kampo kameras Q24 bei dviejų objektyvų kameras S14. Norisi pabrėžti, jog tai ne tik technologinės naujovės, bet ir naujos rinkodaros galimybės, nes tokie analitikos įrankiai vaizdo kamerose suteikia daugybę įvairių galimybių, pvz., parduotuvėse ar kavinėse stebėti žmonių srautus, matyti jų intensyvumą ir atsižvelgiant į tai planuoti darbų apimtis.“

Nacionaliniai „Mobotix“ partneriai konferencjos metu taip pat galėjo susipažinti su jau realizuotais įdomiausiais projektais. Vieni jų atskleidė vaizdo kamerų panaudojimą transporto priemonėse ir apsaugą, pvz., nuo kuro vagysčių ar kelionės bilietų pardavimo pažeidimų, kiti buvo skirti pramonės ir logistikos sektoriams siekiant optimizuoti procesus ir apsaugoti turtą. Renginyje pristatyta ir vyriausybinio lygmens projektų, kurių įgyvendinimas trunka 3–5 metus ir kurie skirti integruotai daugybės pastatų apsaugai.

Džiugu, kad šį kartą Rygoje, kaip ir ankstesnėse partnerių konferencijose, „Mobotix“ kvietė ne tik susipažinti su technologinėmis inovacijomis, – teigė D. Krasinskas. – Konferencijos metu darbo grupėse itin daug dėmesio skyrėme rinkodaros ir komercijos sprendimams, lavinome „Mobotix“ kamerų pardavimo, projektų valdymo įgūdžius, skaičiavome investicijų grąžą, kad savo klientams, kuriems siūlome įvairių intelektinių pastatų („SmartBuildings“) sprendimų, galėtume aiškiai pasakyti – brangesnis ir pažangesnis produktas anaiptol nelemia brangesnio sprendimo realizavimo bei priežiūros.“

Plačiau apie „Mobotix“ – www.mobotix.com.

Plačiau apie „Smart Buildings“ – www.smartbuildings.lt.

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ – www.5ci.lt.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Paskelbta apie grėsmę „Wi-Fi“ tinklams: ką reikia žinoti ir kaip apsisaugoti

Spalio 16 dieną belgų mokslininkas Maty Vanhoefas viešai paskelbė apie belaidžio ryšio (angl. Wi-Fi) saugumo spragą, pavadinimu KRACK (angl. Key Reinstallation AttaCK). Ši WPA2 duomenų šifravimo protokolo apsaugos spraga yra visuose apsaugotuose „Wi-Fi“ tinkluose bei juos naudoja... skaityti »

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »