„Loft Town“ atvirų durų dienos sulaukė sėkmės

Publikuota: 2012 m. gegužės 3 d. ketvirtadienis

 

„Kai po balandžio 19–21 dienomis vykusio renginio nusprendėme, kad projekto „Loft Town“ atvirų durų dienas reikia pratęsti dar ir balandžio 26–28 dienomis, tikrai nesitikėjome tiek daug svečių, ypač užsiregistravusiųjų iš anksto, – teigė šio vienintelio tokio pobūdžio projekto Vidurio ir Rytų Europoje atstovė Lina Stasiukynienė. – Jei pirmoje mūsų renginio dalyje sulaukėme daugiau nei šimto iš anksto užsiregistravusių lankytojų, tai antroje jų buvo ne ką mažiau. Tai rodo, kad susidomėjimas originaliomis „Loft Town“ erdvėmis, įdomiais, aplinką tausojančiais sprendimais auga tolygiai su šiuo metu jau kylančiomis pastatų sienomis.“

Didelio lankytojų susidomėjimo sulaukė ir projekte diegiami intelektinių pastatų („Smart Buildings“) sprendimai, kurie atveria patogaus, stilingo, saugaus ir ekonomiško gyvenimo naujo tipo būste perspektyvas.

„Be abejo, „Loft Town“ atvirų durų dienų sėkmę lėmė ir sėkmingas tiek mūsų, tiek įmonių grupės „Penki kontinentai“ „Smart Buildings“ komandos pasirodymas balandžio mėnesį vykusioje parodoje „Resta 2012“, – pažymėjo L. Stasiukynienė. – Mus itin džiugina ir tai, kad tokios parodos padeda pritraukti ir klientų iš užsienio, kurie turi rimtų ketinimų mūsų šalies sostinėje patogioje vietoje už gerą kainą įsigyti modernų ir saugų būstą.“

Plačiau apie „Loft Town“ – www.lofttown.lt.

Plačiau apie intelektinius pastatus – www.smartbuildings.lt.

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ – www.5ci.lt.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »