„Loft Town“ atvirų durų dienos kviečia pajusti vasaros ritmą

Publikuota: 2012 m. birželio 15 d. penktadienis

Vilniuje įgyvendinamo projekto „Loft Town“ kūrėjai skelbia atvirų durų dienas, kurios šių metų birželio 14–16 dienomis vyks sostinėje įrengtame parodomajame lofte („Demo Loft“), adresu Kalvarijų g. 137.

Tris saulėtas vasaros dienas į svečius kviečiami visi, norintys daugiau išgirsti apie projektą „Loft Town“, savo akimis išvysti sparčiai kylančias loftų sienas, išbandyti sėkmingai čia diegiamas „Smart Buildings“ technologijas, o galbūt net atrasti savo svajonių namus.

Užsiregistravusius ir atvykusius į atvirų durų dienas džiugins ne tik vasariškos staigmenos, bet ir dovanos. Net 10-iai laimingųjų bus įteikti kvietimai į grandiozinį didmiesčio festivalį „Loftas Fest’12“, kuris menų fabrike LOFTAS šėls birželio 22–24 dienomis ir kuriame pasirodys daugybė Lietuvos bei užsienio atlikėjų.

Bendrovės „Penkių kontinentų investicijos“ įgyvendinamas projektas „Loft Town“ – vienas didžiausių loftų projektų Rytų Europoje. Tai savotiškas miestas mieste, kuriame gyventi ir dirbti patogu, saugu ir jauku.

Atvirų durų dienos vyks:

„Demo lofte“ (Kalvarijų g. 137, Vilnius)

IV–V 16.00–20.00 val.,

VI 11.00–15.00 val.

Registracija el. paštu info@lofttown.lt arba tel. 8 603  33 343, 8 640  40 822.

 

Negalintiems atvykti į renginį „Penki kontinentai“ siūlo stebėti tiesioginę transliaciją internetu www.scena.lt, kuri vykdoma per OTT sistemą. Tai suteikia Jums galimybę stebėti transliaciją bet kuriame įrenginyje (kompiuteryje, planšetėje, išmaniajame telefone) būnant bet kurioje pasaulio vietoje.

Plačiau apie projektą „Loft Town“ – www.lofttown.lt.

Kiti susiję straipsniai ir vaizdo siužetai >>>

Plačiau apie intelektinius pastatus – www.smartbuildings.lt.

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ – www.5ci.lt.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »