„Loft Town“ atvirų durų dienos kviečia pajusti vasaros ritmą

Publikuota: 2012 m. birželio 15 d. penktadienis

Vilniuje įgyvendinamo projekto „Loft Town“ kūrėjai skelbia atvirų durų dienas, kurios šių metų birželio 14–16 dienomis vyks sostinėje įrengtame parodomajame lofte („Demo Loft“), adresu Kalvarijų g. 137.

Tris saulėtas vasaros dienas į svečius kviečiami visi, norintys daugiau išgirsti apie projektą „Loft Town“, savo akimis išvysti sparčiai kylančias loftų sienas, išbandyti sėkmingai čia diegiamas „Smart Buildings“ technologijas, o galbūt net atrasti savo svajonių namus.

Užsiregistravusius ir atvykusius į atvirų durų dienas džiugins ne tik vasariškos staigmenos, bet ir dovanos. Net 10-iai laimingųjų bus įteikti kvietimai į grandiozinį didmiesčio festivalį „Loftas Fest’12“, kuris menų fabrike LOFTAS šėls birželio 22–24 dienomis ir kuriame pasirodys daugybė Lietuvos bei užsienio atlikėjų.

Bendrovės „Penkių kontinentų investicijos“ įgyvendinamas projektas „Loft Town“ – vienas didžiausių loftų projektų Rytų Europoje. Tai savotiškas miestas mieste, kuriame gyventi ir dirbti patogu, saugu ir jauku.

Atvirų durų dienos vyks:

„Demo lofte“ (Kalvarijų g. 137, Vilnius)

IV–V 16.00–20.00 val.,

VI 11.00–15.00 val.

Registracija el. paštu info@lofttown.lt arba tel. 8 603  33 343, 8 640  40 822.

 

Negalintiems atvykti į renginį „Penki kontinentai“ siūlo stebėti tiesioginę transliaciją internetu www.scena.lt, kuri vykdoma per OTT sistemą. Tai suteikia Jums galimybę stebėti transliaciją bet kuriame įrenginyje (kompiuteryje, planšetėje, išmaniajame telefone) būnant bet kurioje pasaulio vietoje.

Plačiau apie projektą „Loft Town“ – www.lofttown.lt.

Kiti susiję straipsniai ir vaizdo siužetai >>>

Plačiau apie intelektinius pastatus – www.smartbuildings.lt.

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ – www.5ci.lt.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kompleksiniam savitarnos įrenginių apsaugos sprendimui „ATMeye.iQ“ – aukso medalis

Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 plėtojamas kompleksinis savitarnos įrenginių apsaugos ir monitoringo sprendimas „ATMeye.iQ“ gavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ aukso medalį. skaityti »

„Connected Commerce“ principas – bankų, mažmeninės prekybos ir klientų bendra ateitis

Dabartiniai verslininkai, atsižvelgdami į šiuolaikinio žmogaus poreikius, stengiasi pasiūlyti naujus, kuo inovatyvesnius sprendimus, padedančius taupyti klientų laiką. skaityti »

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »