Klientams duris atveria „Demo loft“

Publikuota: 2011 m. spalio 12 d. trečiadienis

Praėjusią savaitę „Litexpo“ parodų rūmuose vykusioje parodoje „Miestas. Nekilnojamasis turtas 2011“ lankytojai turėjo galimybę susipažinti su unikaliu projektu „Loft Town“, kurį buvusioje Kuro aparatūros gamykloje įgyvendina įmonių grupė „Penki kontinentai“ kartu su bendrove „Trinapolis“.

Sparčiai Lietuvoje populiarėjantys loftai – tai gyvenamosios ar komercinės erdvės, įkurtos buvusiuose industrinės paskirties pastatuose. Didžiulės loftų erdvės – tai puiki galimybė įsirengti namus pagal savo skonį ir atskleisti savo kūrybinį potencialą kuriant originalų namų interjerą. Tad tokius būstus dažnai renkasi kūrybingi žmonės, pirmenybę teikiantys nevaržomai laisvei, išskirtiniam patogumui ir gyvenimo kokybei.

Visi, kas domisi loftais arba nori jų įsigyti, šįkart kviečiami apsilankyti spalio 13 dieną Kalvarijų g. 143 duris atveriančiame parodomajame lofte (Demo loft), kuriame bus galima savomis akimis išvysti visus šio tipo būsto privalumus, sužinoti apie projekto įgyvendinimo etapus.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ loftų gyventojams siūlo savo produktų ir paslaugų: šviesolaidinį internetą „Skynet“, IP telefoniją, interaktyvių TV paslaugų paketą, intelektinį būsto valdymo sprendimą „Smart House“ ir kt.

Išsamiau apie projektą „Loft Town“ – www.lofttown.lt.

Išsamiau apie „Penkių kontinentų“ sprendimus tinklalapyje www.skynet.lt.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

Jūratė IP: 212.59.30.110
2011-10-13 16:38 (!)
labai puiku. Aš tiesiog nustebau, nes jau nusibodo žiūrėti į tą apgriuvusį pastatą.Svarbiausia kad kad daug erdvės, šviesu. Universalu ir perspektyvu. gera viet aofisams ir gyvenimui čia pat.

susiję straipsniai

Paskelbta apie grėsmę „Wi-Fi“ tinklams: ką reikia žinoti ir kaip apsisaugoti

Spalio 16 dieną belgų mokslininkas Maty Vanhoefas viešai paskelbė apie belaidžio ryšio (angl. Wi-Fi) saugumo spragą, pavadinimu KRACK (angl. Key Reinstallation AttaCK). Ši WPA2 duomenų šifravimo protokolo apsaugos spraga yra visuose apsaugotuose „Wi-Fi“ tinkluose bei juos naudoja... skaityti »

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »