IT specialistai žinias gilina Silicio slėnyje

Publikuota: 2014 m. gegužės 26 d. pirmadienis

Informacinių, telekomunikacinių ir bankinių technologijų rinkose dirbančios įmonių grupės „Penki kontinentai“ specialistai š. m. gegužės 24–birželio 3 dienomis lankosi JAV informacinių technologijų lopšyje – Silicio slėnyje.

Per vieną savaitę atstovai iš Lietuvos turės galimybę išsamiai susipažinti su keturių pasaulyje pripažintų IT lyderių – „Cisco“, EMC, „NetApp“ ir „Vmware“ – įžvalgomis, informacinių technologijų plėtros ir ateities vizijomis, rinkos tendencijomis, produktų naujienomis.

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovo Tomo Okmano teigimu, susitikimai su didžiulę patirtį turinčiais IT profesionalais – puiki galimybė akis į akį pabendrauti su aukščiausio lygio pasaulinių kompanijų specialistais ir pasisemti naujų idėjų. „Džiaugiamės galimybe apsilankyti Silicio slėnyje ir susitikti su partneriais bei IT ekspertais. Tai gera proga susipažinti su naujomis pasaulinėmis tendencijomis, išgirsti IT pasaulio lyderių vizijas ir įžvalgas“, – sako T. Okmanas.   

„Penkių kontinentų“ atstovai daugiausia dėmesio susitikimuose ketina skirti debesų technologijoms ir jomis pagrįstų nutolusių darbo vietų sprendimams bei duomenų saugumo temai.

Plėsti žinių į JAV Silicio slėnį specialistai iš Lietuvos vyksta jau antrą kartą. Pernai panašiuose susitikimuose bendrovės IT specialistai taip pat domėjosi naujomis tendencijomis, diskutavo apie IT verslo perspektyvas. Plačiau apie praėjusių metų vizitą >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »