Dovanojame skaitymo džiaugsmą

Publikuota: 2012 m. birželio 12 d. antradienis

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ darbuotojai atsiliepė į Vilniaus lopšelio-darželio „Ozas“ administracijos prašymą padovanoti darželio bibliotekai knygų. Ta proga birželio 8 d. vaikams buvo surengta skaitymo skatinimo šventė.

Šventės metu rašytoja Jurga Sakalauskaitė darželinukams skaitė savo sukurtas ir mažųjų skaitytojų jau pamėgtas „Smagiąsias Pelytės Smailytės istorijas“, skambėjo muzika, vaikai džiaugėsi darželiui dovanotomis knygomis.

Pasak darželio direktorės Aidanos Baravykaitės Dagienės, kasmet vis mažiau vaikų paima į rankas knygą. Tėvai irgi vis rečiau randa laiko paskaityti savo atžaloms. „Būtina atkreipti dėmesį į šią problemą ir ieškoti jos sprendimo būdų. Vienas iš jų – darželio biblioteka. Kasmet organizuojame skaitymo skatinimo akcijas ir raginame tėvus dovanoti darželio bibliotekai knygų“, – sakė direktorė.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ džiaugiasi prisidėjusi prie renginio, nes tokios socialinės akcijos padeda ugdyti vertybes, skatinti skaitymą ir puoselėti meilę knygai. Tuo labiau kad įmonė visada buvo neabejinga skaitymo kultūros puoselėjimui. 2009 metų pradžioje čia įsteigta gausi darbuotojų savišvietai skirta biblioteka. Šiandien be jos savo darbo neįsivaizduoja daugelis šios įmonės specialistų. Bibliotekoje galima rasti enciklopedijų, techninių žinynų, daugybę rinkodaros, ne vieną istorinį leidinį, didžiulį publicistikos pasirinkimą, nemažai grožinių kūrinių. Žinoma, išskirtinis dėmesys skiriamas IT ir IPTV technologijoms. Įmonių grupės specialistai Saulius Paukštys ir Tachmasibas Dadaševas išleido knygą „Naujojo šimtmečio televizijos horizontai“, skirtą besidomintiems šiuolaikinės televizijos pasiekimais.

Televizijos kanalo „Penki TV“ kūrėjai kiekvieną savaitę rengia laidą „Knygų apžvalga“. Jos tikslas – visuomenei pristatyti aktualiausias ir įdomiausias knygas, ugdyti skaitymo kultūrą, kurti erdvę, kur rašytojai galėtų papasakoti apie savo kūrybą. Ką tik savo knygą „Neįtikėtina, bet tikra“ apie praėjusio amžiaus istorinius įvykius pristatė ilgametis laidos „Savaitės pjūvis“ autorius bei vedėjas Česlovas Iškauskas. Garsus žurnalistas savo kūrinyje ne tik nagrinėja praėjusio šimtmečio istorinius įvykius, bet ir susieja juos su nūdienos aktualijomis bei kelia ateities hipotezes.

Šventės reportažą žiūrėkite >>>

Naujausias laidas bei laidų archyvą galima rasti svetainėse www.penki.tv, www.penki.lt bei „Penki TV“ kanale „YouTube“.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »