Dovanojame skaitymo džiaugsmą

Publikuota: 2012 m. birželio 12 d. antradienis

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ darbuotojai atsiliepė į Vilniaus lopšelio-darželio „Ozas“ administracijos prašymą padovanoti darželio bibliotekai knygų. Ta proga birželio 8 d. vaikams buvo surengta skaitymo skatinimo šventė.

Šventės metu rašytoja Jurga Sakalauskaitė darželinukams skaitė savo sukurtas ir mažųjų skaitytojų jau pamėgtas „Smagiąsias Pelytės Smailytės istorijas“, skambėjo muzika, vaikai džiaugėsi darželiui dovanotomis knygomis.

Pasak darželio direktorės Aidanos Baravykaitės Dagienės, kasmet vis mažiau vaikų paima į rankas knygą. Tėvai irgi vis rečiau randa laiko paskaityti savo atžaloms. „Būtina atkreipti dėmesį į šią problemą ir ieškoti jos sprendimo būdų. Vienas iš jų – darželio biblioteka. Kasmet organizuojame skaitymo skatinimo akcijas ir raginame tėvus dovanoti darželio bibliotekai knygų“, – sakė direktorė.

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ džiaugiasi prisidėjusi prie renginio, nes tokios socialinės akcijos padeda ugdyti vertybes, skatinti skaitymą ir puoselėti meilę knygai. Tuo labiau kad įmonė visada buvo neabejinga skaitymo kultūros puoselėjimui. 2009 metų pradžioje čia įsteigta gausi darbuotojų savišvietai skirta biblioteka. Šiandien be jos savo darbo neįsivaizduoja daugelis šios įmonės specialistų. Bibliotekoje galima rasti enciklopedijų, techninių žinynų, daugybę rinkodaros, ne vieną istorinį leidinį, didžiulį publicistikos pasirinkimą, nemažai grožinių kūrinių. Žinoma, išskirtinis dėmesys skiriamas IT ir IPTV technologijoms. Įmonių grupės specialistai Saulius Paukštys ir Tachmasibas Dadaševas išleido knygą „Naujojo šimtmečio televizijos horizontai“, skirtą besidomintiems šiuolaikinės televizijos pasiekimais.

Televizijos kanalo „Penki TV“ kūrėjai kiekvieną savaitę rengia laidą „Knygų apžvalga“. Jos tikslas – visuomenei pristatyti aktualiausias ir įdomiausias knygas, ugdyti skaitymo kultūrą, kurti erdvę, kur rašytojai galėtų papasakoti apie savo kūrybą. Ką tik savo knygą „Neįtikėtina, bet tikra“ apie praėjusio amžiaus istorinius įvykius pristatė ilgametis laidos „Savaitės pjūvis“ autorius bei vedėjas Česlovas Iškauskas. Garsus žurnalistas savo kūrinyje ne tik nagrinėja praėjusio šimtmečio istorinius įvykius, bet ir susieja juos su nūdienos aktualijomis bei kelia ateities hipotezes.

Šventės reportažą žiūrėkite >>>

Naujausias laidas bei laidų archyvą galima rasti svetainėse www.penki.tv, www.penki.lt bei „Penki TV“ kanale „YouTube“.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »