Bendrovės „ASHBURN International“ įgyvendintas projektas užtikrins sklandesnį e. mokėjimų valdymą

Publikuota: 2013 m. gruodžio 27 d. penktadienis

UAB „ASHBURN International“ (ASHBURN) įgyvendino projektą „Integruotas e. mokėjimų paslaugų teikimo valdymo sprendimas (sut. ePaySManager)“ pagal Ekonomikos augimo veiksmų programą „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Intelektas LT“. Daugiau nei dvejus metus trukusio projekto metu bendrovė išplėtojo inovatyvių e. mokėjimų valdymo srities sprendimus, kurie apima turimų technologinių priemonių ir naujų paslaugų modelių plėtrą, o sklandus jų veikimas išbandytas ASHBURN sukurtais prototipais.

Išanalizavę pasaulinę praktiką ir pasitelkę į pagalbą pažangiausius sprendimus, ASHBURN specialistai atliko daugybę mokslinių taikomųjų tyrimų: „TransLink.iQ Manager“ (TMS, Terminal Management System) ir „TransLink.iQ Switch“ (FMS, Financial Management Systems) programinės įrangos standartizavimo, kriptografinių raktų valdymo, elektroninių mokėjimų valdymo technologinių įrankių sukūrimo, TMS ir klientų ryšių valdymo (CRM) modulių integravimo ir kt. Remdamiesi gautais duomenimis, ASHBURN darbuotojai sukūrė universalius prototipus, kurie jau pradėti diegti įmonės veikloje, o ateityje bus plečiami ir komercializuojami.

ASHBURN sukurti naujieji prototipai leidžia ne tik standartizuoti e. mokėjimus, bet ir spręsti šiandien itin aktualias saugumo problemas. Operacijų paskirstymo kripto raktų valdymo prototipas padeda užtikrinti dar didesnę duomenų apsaugą, išvengti dėl žmogiškojo faktoriaus kylančių saugumo spragų, o tai savo ruožtu prisideda prie klientų lojalumo, įmonės įvaizdžio stiprinimo. TMS ir FMS standartizuotas programinės įrangos prototipas numato galimybes mokėjimų valdymo sistemas taikyti bet kuriame sektoriuje ir lengvai priderinti jas prie bet kokių įrenginių. Be to, užtikrina sklandų ir operatyvų jų darbą“, – sako ASHBURN Finansų departamento direktorius ir projekto vadovas Rolandas Budriūnas.

ASHBURN sukurtas prototipinis ePaySManager sprendimas yra inovatyvus savo paslaugų teikimo modeliu ir technologiniu sprendimu. Naujoji sistema leidžia apdoroti visą informaciją apie e. mokėjimus realiuoju laiku, o pagal gautus analizės duomenis galima priimti sprendimus dėl mokėjimų infrastruktūros priežiūros, gerinti teikiamų e. mokėjimų paslaugų kokybę.

Bendra įgyvendinto projekto vertė siekia daugiau nei 2 mln. litų: beveik pusę iš jų investavo bendrovė ASHBURN (0,9 mln. Lt), o likusią dalį (per 1 mln. Lt) iš Europos regioninės plėtros fondo skyrė Europos Sąjunga.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha