BS/2 organizuoja bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferenciją „IN TOUCH BAKU 2017“

Publikuota: 2017 m. lapkričio 15 d. trečiadienis

Š. m. lapkričio 16 d. Baku (Azerbaidžane) BS/2 kartu su partnere „Diebold Nixdorf“ organizuoja tarptautinę bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferenciją „IN TOUCH BAKU 2017“.

Renginio metu Lietuvos bendrovė ir bankinės bei mažmeninės prekybos įrangos gamintoja iš Vokietijos „Diebold Nixdorf“ kartu su komercinių bankų, finansinių įstaigų ir mažmeninės prekybos bendrovių atstovais iš Azerbaidžano, Gruzijos ir Rusijos dalinsis patirtimi apie šiandieninę ir ateities skaitmeninių technologijų plėtrą.

„Konferencija „IN TOUCH“ – tai unikalus renginys, skirtas bankinio ir finansinio sektoriaus atstovams. Jo tikslas – sujungti šio verslo atstovus ir aptarti aktualias problemas, su kuriomis susiduria bankai ir jų klientai sparčiai besikeičiančioje ekonominėje ir technologinėje terpėje. Džiaugiamės, kad konferencijoje jau keletą metų dalyvauja lyderiaujantys finansų srities specialistai“, – sako BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius.

Renginio metu savo veiklos ataskaitas pristatys tarptautiniai bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos ekspertai. Be to, istoriniame komplekse „Ičeri Šecher“ konferencijos dalyviai ir svečiai galės apžiūrėti interaktyvią naujausių technologijų parodą ir susipažinti su BS/2 sukurtais programiniais sprendimais el. bilietų prekybai.

Laukiama, kad renginyje Baku dalyvaus daugiau nei šimtas bankų ir mažmeninės prekybos srities atstovų iš Azerbaidžano, Gruzijos, Moldovos ir Rusijos.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

pedroazevedo IP: 185.93.181.92
2017-11-16 01:33 (!)
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad p. PEDRO AZEVEDO, atvėrė finansinę galimybę tiems, kuriems reikia finansinės pagalbos. Teikiame paskolas asmenims, pvz., Įmonių paskolas, automobilių paskolas, rizikos kapitalą, būsto paskolas, studentų paskolas. aiškiomis ir suprantamomis sąlygomis su 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: pedroazevedo532@gmail.com ir WhatsApp: +27605308893