„Azijos bankinių technologijų forumas 2014“: modernios bankinės technologijos ir sprendimai

Publikuota: 2014 m. gruodžio 17 d. trečiadienis

Gruodžio pradžioje įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) surengė „Azijos bankinių technologijų forumą 2014“. Šis kasmetis specializuotas bankinis renginys šiemet vyko Kirgizijoje. Į forumą susirinkę šios šalies bankų atstovai ne tik aptarė Azijos bankinio sektoriaus aktualijas, dalijosi patirtimi, bet ir turėjo galimybę susipažinti su BS/2 programiniais sprendimais bei ilgametės jos partnerės Vokietijos bankinės įrangos gamintojos „Wincor Nixdorf“ naujovėmis.

BS/2 Pardavimo departamento direktoriaus Pauliaus Bučelio teigimu, sparčiai besiplečiantys Azijos bankai vertina modernių technologijų teikiamą naudą ir aktyviai domisi jų galimybėmis. „Azijos bankinis sektorius – didelis ir augantis, todėl čia juntama didėjanti pažangių bankinių technologijų paklausa. Šio regiono bankai plečia ir modernizuoja savo padalinius, aktyviai diegia juose pažangią techninę bei programinę įrangą, seka ir domisi pasaulinėmis tendencijomis. Dviejų dešimčių darbo Azijos bankiniame sektoriuje patirtį turinti bendrovė BS/2 nuolat stebi šias rinkas ir siūlo jų poreikius atitinkančių profesionalių bankinių produktų bei paslaugų“, – sako P. Bučelis.

Forume BS/2 pristatė produktų šeimą „.iQ“. Tai specialiai finansų sektoriui sukurtas daugiafunkcis programinių sprendimų rinkinys, skirtas verslo procesų analizei, valdymui, optimizavimui. Pasak BS/2 Programinės įrangos pardavimo skyriaus vadovo Deniso Korobkovo, bankų atstovai itin domėjosi grynųjų pinigų srautų valdymo tema, o BS/2 supažindino juos su programiniu sprendimu „Cash Logistics.iQ“. „Ši pažangi programinė įranga leidžia bankams iki 25 proc. sumažinti inkasavimo išlaidas ir laiko sąnaudas planuojant bei generuojant inkasavimo užklausas. Be to, ji užtikrina, operacijų su grynaisiais pinigais automatizavimą ir dokumentų apyvartą, visapusišką grynųjų pinigų skirstymo procesų atskaitomybę, lankstų reagavimą į rinkos pokyčius“, – sako D. Korobkovas.

Specialisto teigimu, forumo dalyviai daug diskutavo ir saugumo temomis, kurios besiplečiantiems bankams tampa vis aktualesnės. „Forumo dalyviams pristatėme sprendimą „ATMeye.iQ“, kuris jau įdiegtas ir naudojamas per 50 tūkst. savitarnos įrenginių visame pasaulyje. Šis sprendimas užtikrina savitarnos įrenginių stebėseną ir apsaugą, mažina riziką, susijusią su sukčiavimu bei vandalizmu. Be to, jis lengvai suderinamas ir tinka skirtingų gamintojų įrangai“, – sako D. Korobkovas.

Nemažai bankų atstovų dėmesio sulaukė ir mobilieji sprendimai, kurie tampa neatsiejama bankinio sektoriaus dalimi. BS/2 forume pristatė patogų, funkcionalų ir paprastą naudoti mobilųjį sprendimą „Mobile Banking.iQ“. Jis leidžia banko klientui mobiliajame įrenginyje saugiai atlikti įvairias bankines operacijas ir gauti išsamias ataskaitas bei informaciją apie banko paslaugas. „Mobile Banking.iQ – BS/2 mobiliosios platformos „Mobile.iQ dalis.

Ateinančiais metais „Azijos bankinių technologijų forumas“ planuojamas Kazachstane.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »