„Azijos bankinių technologijų forumas 2014“: modernios bankinės technologijos ir sprendimai

Publikuota: 2014 m. gruodžio 17 d. trečiadienis

Gruodžio pradžioje įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) surengė „Azijos bankinių technologijų forumą 2014“. Šis kasmetis specializuotas bankinis renginys šiemet vyko Kirgizijoje. Į forumą susirinkę šios šalies bankų atstovai ne tik aptarė Azijos bankinio sektoriaus aktualijas, dalijosi patirtimi, bet ir turėjo galimybę susipažinti su BS/2 programiniais sprendimais bei ilgametės jos partnerės Vokietijos bankinės įrangos gamintojos „Wincor Nixdorf“ naujovėmis.

BS/2 Pardavimo departamento direktoriaus Pauliaus Bučelio teigimu, sparčiai besiplečiantys Azijos bankai vertina modernių technologijų teikiamą naudą ir aktyviai domisi jų galimybėmis. „Azijos bankinis sektorius – didelis ir augantis, todėl čia juntama didėjanti pažangių bankinių technologijų paklausa. Šio regiono bankai plečia ir modernizuoja savo padalinius, aktyviai diegia juose pažangią techninę bei programinę įrangą, seka ir domisi pasaulinėmis tendencijomis. Dviejų dešimčių darbo Azijos bankiniame sektoriuje patirtį turinti bendrovė BS/2 nuolat stebi šias rinkas ir siūlo jų poreikius atitinkančių profesionalių bankinių produktų bei paslaugų“, – sako P. Bučelis.

Forume BS/2 pristatė produktų šeimą „.iQ“. Tai specialiai finansų sektoriui sukurtas daugiafunkcis programinių sprendimų rinkinys, skirtas verslo procesų analizei, valdymui, optimizavimui. Pasak BS/2 Programinės įrangos pardavimo skyriaus vadovo Deniso Korobkovo, bankų atstovai itin domėjosi grynųjų pinigų srautų valdymo tema, o BS/2 supažindino juos su programiniu sprendimu „Cash Logistics.iQ“. „Ši pažangi programinė įranga leidžia bankams iki 25 proc. sumažinti inkasavimo išlaidas ir laiko sąnaudas planuojant bei generuojant inkasavimo užklausas. Be to, ji užtikrina, operacijų su grynaisiais pinigais automatizavimą ir dokumentų apyvartą, visapusišką grynųjų pinigų skirstymo procesų atskaitomybę, lankstų reagavimą į rinkos pokyčius“, – sako D. Korobkovas.

Specialisto teigimu, forumo dalyviai daug diskutavo ir saugumo temomis, kurios besiplečiantiems bankams tampa vis aktualesnės. „Forumo dalyviams pristatėme sprendimą „ATMeye.iQ“, kuris jau įdiegtas ir naudojamas per 50 tūkst. savitarnos įrenginių visame pasaulyje. Šis sprendimas užtikrina savitarnos įrenginių stebėseną ir apsaugą, mažina riziką, susijusią su sukčiavimu bei vandalizmu. Be to, jis lengvai suderinamas ir tinka skirtingų gamintojų įrangai“, – sako D. Korobkovas.

Nemažai bankų atstovų dėmesio sulaukė ir mobilieji sprendimai, kurie tampa neatsiejama bankinio sektoriaus dalimi. BS/2 forume pristatė patogų, funkcionalų ir paprastą naudoti mobilųjį sprendimą „Mobile Banking.iQ“. Jis leidžia banko klientui mobiliajame įrenginyje saugiai atlikti įvairias bankines operacijas ir gauti išsamias ataskaitas bei informaciją apie banko paslaugas. „Mobile Banking.iQ – BS/2 mobiliosios platformos „Mobile.iQ dalis.

Ateinančiais metais „Azijos bankinių technologijų forumas“ planuojamas Kazachstane.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »