Auksinė partnerystė su „Microsoft“ tęsiasi

Publikuota: 2011 m. gruodžio 29 d. ketvirtadienis

Ilgametė vienos iš pasaulinių informacinių technologijų (IT) gigančių „Microsoft“ praktika rodo, jog ši kompanija itin atidžiai renkasi partnerius ir visuomet pabrėžia, jog tokia skrupulinga atranka yra vienas iš ilgametės „Microsoft“ sėkmės receptų.

Daugeliui eilinių vartotojų „Microsoft“ yra žinoma kaip populiariųjų „Windows“ operacinių sistemų kūrėja, neatsiejama nuo Bilo Gates’o vardo. Tačiau įmonių grupę „Penki kontinentai“, nuo 1992 m. veikiančią informacinių technologijų, intelektinės programinės įrangos kūrimo ir kitose su tuo susijusiose srityse, su „Microsoft“ sieja kur kas platesnio ir sudėtingesnio pobūdžio partnerystė.

Šiandien patikimiausiems ir išskirtine kompetencija pasižymintiems savo partneriams „Microsoft“ suteikia auksinio partnerio statusą (angl. Gold Certified Partner), kuris patvirtina, jog statuso turėtojas, tobulindamas savo programinius sprendimus ir kurdamas naujus produktus, geba visapusiškai išnaudoti „Microsoft“ technologijas.

Praėjusią savaitę auksinio partnerio statuso galiojimas pratęstas įmonių grupei „Penki kontinentai“. Tai pasiekti padėjo net 23 įmonės darbuotojų komanda, prisidėjusi siekiant kompetencijų trijose kategorijose. Taigi, besibaigiant 2011 metams, galime pasidžiaugti, kad įmonių grupė „Penki kontinentai“ pasižymi aukščiausia kvalifikacija šiose kategorijose:

  • Programinės įrangos plėtros (angl. Software Development) – šioje srityje dirbantys „Penkių kontinentų“ atstovai specializuojasi kurdami „Microsoft“ technologija paremtus sprendimus – nuo išlaidas mažinti padedančių „debesų“ technologijų iki darbo našumą efektyvinančių sprendimų;
  • Sistemų valdymo (angl. Systems Management) – šią kompetenciją turintys specialistai koncentruojasi ties duomenų centrų ir darbalaukio sprendimais, paremtais „Microsoft System Center“ įranga;
  • Darbalaukio (angl. Desktop) – ši kompetencija leidžia užtikrinti patikimas ir kokybiškas „Windows“, „Microsoft Office“, „Windows Internet Explorer“ ir „Microsoft Desktop Optimization Pack“ diegimo, platinimo ir palaikymo operacijas.

Patvirtindami eilinį auksinės partnerės statuso „Penkiems kontinentams“ suteikimą (toks statusas įmonei suteikiamas jau dešimtmetį), „Microsoft“ atstovai pažymėjo Lietuvos įmonės produkcijos kokybę ir inovatyvumą, bendrovėje dirbančių „Microsoft“ sertifikuotų specialistų skaičių, teigiamus kitų IT rinkos dalyvių atsiliepimus, dalyvavimą įvairiuose „Microsoft“ organizuojamuose renginiuose (konferencijose, naujausių produktų pristatymuose, apklausose ir kt.).

Baigiant būtina pabrėžti, jog minėtas statusas leidžia įmonių grupei „Penki kontinentai“ su išskirtinėmis privilegijomis naudoti „Microsoft“ produktus, teikti jų priežiūros paslaugas ir taip siekti dar geresnių rezultatų tiek Lietuvos, tiek ir užsienio IT rinkose, kuriose įmonė disponuoja plačia geografija bei aukštais pasiekimais.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »