Auksinė partnerystė su „Microsoft“ tęsiasi

Publikuota: 2011 m. gruodžio 29 d. ketvirtadienis

Ilgametė vienos iš pasaulinių informacinių technologijų (IT) gigančių „Microsoft“ praktika rodo, jog ši kompanija itin atidžiai renkasi partnerius ir visuomet pabrėžia, jog tokia skrupulinga atranka yra vienas iš ilgametės „Microsoft“ sėkmės receptų.

Daugeliui eilinių vartotojų „Microsoft“ yra žinoma kaip populiariųjų „Windows“ operacinių sistemų kūrėja, neatsiejama nuo Bilo Gates’o vardo. Tačiau įmonių grupę „Penki kontinentai“, nuo 1992 m. veikiančią informacinių technologijų, intelektinės programinės įrangos kūrimo ir kitose su tuo susijusiose srityse, su „Microsoft“ sieja kur kas platesnio ir sudėtingesnio pobūdžio partnerystė.

Šiandien patikimiausiems ir išskirtine kompetencija pasižymintiems savo partneriams „Microsoft“ suteikia auksinio partnerio statusą (angl. Gold Certified Partner), kuris patvirtina, jog statuso turėtojas, tobulindamas savo programinius sprendimus ir kurdamas naujus produktus, geba visapusiškai išnaudoti „Microsoft“ technologijas.

Praėjusią savaitę auksinio partnerio statuso galiojimas pratęstas įmonių grupei „Penki kontinentai“. Tai pasiekti padėjo net 23 įmonės darbuotojų komanda, prisidėjusi siekiant kompetencijų trijose kategorijose. Taigi, besibaigiant 2011 metams, galime pasidžiaugti, kad įmonių grupė „Penki kontinentai“ pasižymi aukščiausia kvalifikacija šiose kategorijose:

  • Programinės įrangos plėtros (angl. Software Development) – šioje srityje dirbantys „Penkių kontinentų“ atstovai specializuojasi kurdami „Microsoft“ technologija paremtus sprendimus – nuo išlaidas mažinti padedančių „debesų“ technologijų iki darbo našumą efektyvinančių sprendimų;
  • Sistemų valdymo (angl. Systems Management) – šią kompetenciją turintys specialistai koncentruojasi ties duomenų centrų ir darbalaukio sprendimais, paremtais „Microsoft System Center“ įranga;
  • Darbalaukio (angl. Desktop) – ši kompetencija leidžia užtikrinti patikimas ir kokybiškas „Windows“, „Microsoft Office“, „Windows Internet Explorer“ ir „Microsoft Desktop Optimization Pack“ diegimo, platinimo ir palaikymo operacijas.

Patvirtindami eilinį auksinės partnerės statuso „Penkiems kontinentams“ suteikimą (toks statusas įmonei suteikiamas jau dešimtmetį), „Microsoft“ atstovai pažymėjo Lietuvos įmonės produkcijos kokybę ir inovatyvumą, bendrovėje dirbančių „Microsoft“ sertifikuotų specialistų skaičių, teigiamus kitų IT rinkos dalyvių atsiliepimus, dalyvavimą įvairiuose „Microsoft“ organizuojamuose renginiuose (konferencijose, naujausių produktų pristatymuose, apklausose ir kt.).

Baigiant būtina pabrėžti, jog minėtas statusas leidžia įmonių grupei „Penki kontinentai“ su išskirtinėmis privilegijomis naudoti „Microsoft“ produktus, teikti jų priežiūros paslaugas ir taip siekti dar geresnių rezultatų tiek Lietuvos, tiek ir užsienio IT rinkose, kuriose įmonė disponuoja plačia geografija bei aukštais pasiekimais.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »