Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Publikuota: 2017 m. rugsėjo 14 d. ketvirtadienis

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti ne tik klientų aptarnavimo skyriuose, per internetą, bet ir prekybos centruose bei kioskuose.

Sostinėje veikiantis „Skynet“ tinklas rūpinasi savo klientų patogumu, todėl plečia galimybes atsiskaityti už paslaugas jiems tinkamiausiu laiku, tinkamiausioje vietoje. Atsižvelgiant į tai, buvo pasiūlyta dar keletas naujų būdų atsiskaityti už paslaugas: parduotuvių „Maxima“ kasose ir informacijos centruose (galima atsiskaityti kortele arba grynaisiais), „Express Market“ kasose, per „Perlo“ terminalus, „Lietuvos spaudos“ ir „Narvesen“ kioskuose (mokant grynaisiais). Šiuolaikiškiems klientams pasiūlyta galimybė susimokėti per elektroninę sistemą „Paysera“. Minėtais būdais jau galima atsiskaityti už rugpjūčio mėnesį suteiktas paslaugas.

„Norėtume atkreipti klientų dėmesį, kad pasinaudoti naujais mokėjimo būdais galima atsiskaitant už rugpjūčio mėnesio paslaugas, nes šio mėnesio sąskaitose yra naudojama nauja brūkšninio kodo sistema, kuri ir suteikia šią galimybę. Būkite atidūs mokėdami už liepos mėnesio paslaugas, nes šiose sąskaitose dar nėra naudojama nauja brūkšninio kodo sistema,“ – pastebi „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Privačių klientų skyriaus vadovė Erika Nikiforova.

Nauji atsiskaitymo būdai suteiks daugiau laisvės ir leis daugiau dėmesio skirti tiesioginei savo veiklai, mokestinius reikalus sutvarkant per žymiai trumpesnį laiką.

Primename, kad „Skynet“ savo klientams taip pat siūlo net keturis būdus atsiskaityti internetu – per savitarnos sistemą https://Mano.skynet.lt, pervedant pinigus į vieną iš UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ bankinių sąskaitų, užsisakant „E.sąskaitą“, svetaineje www.manogile.lt. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyriuose taip pat laukiami visi, norintys atsiskaityti grynaisiais arba mokėjimo kortele.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai?

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »

„Cash Management.iQ“ – papildoma grynųjų pinigų inkasacijos kontrolė

Lietuvos bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ jau ne vienerius metus siūlo finansinėms įstaigoms grynųjų pinigų valdymo sistemą „Cash Management.iQ“, padedančią automatizuoti grynųjų pinigų paskirstymą visose jų įdėjimo ir išėmimo vietose. skaityti »