Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Publikuota: 2017 m. rugsėjo 14 d. ketvirtadienis

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti ne tik klientų aptarnavimo skyriuose, per internetą, bet ir prekybos centruose bei kioskuose.

Sostinėje veikiantis „Skynet“ tinklas rūpinasi savo klientų patogumu, todėl plečia galimybes atsiskaityti už paslaugas jiems tinkamiausiu laiku, tinkamiausioje vietoje. Atsižvelgiant į tai, buvo pasiūlyta dar keletas naujų būdų atsiskaityti už paslaugas: parduotuvių „Maxima“ kasose ir informacijos centruose (galima atsiskaityti kortele arba grynaisiais), „Express Market“ kasose, per „Perlo“ terminalus, „Lietuvos spaudos“ ir „Narvesen“ kioskuose (mokant grynaisiais). Šiuolaikiškiems klientams pasiūlyta galimybė susimokėti per elektroninę sistemą „Paysera“. Minėtais būdais jau galima atsiskaityti už rugpjūčio mėnesį suteiktas paslaugas.

„Norėtume atkreipti klientų dėmesį, kad pasinaudoti naujais mokėjimo būdais galima atsiskaitant už rugpjūčio mėnesio paslaugas, nes šio mėnesio sąskaitose yra naudojama nauja brūkšninio kodo sistema, kuri ir suteikia šią galimybę. Būkite atidūs mokėdami už liepos mėnesio paslaugas, nes šiose sąskaitose dar nėra naudojama nauja brūkšninio kodo sistema,“ – pastebi „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Privačių klientų skyriaus vadovė Erika Nikiforova.

Nauji atsiskaitymo būdai suteiks daugiau laisvės ir leis daugiau dėmesio skirti tiesioginei savo veiklai, mokestinius reikalus sutvarkant per žymiai trumpesnį laiką.

Primename, kad „Skynet“ savo klientams taip pat siūlo net keturis būdus atsiskaityti internetu – per savitarnos sistemą https://Mano.skynet.lt, pervedant pinigus į vieną iš UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ bankinių sąskaitų, užsisakant „E.sąskaitą“, svetaineje www.manogile.lt. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyriuose taip pat laukiami visi, norintys atsiskaityti grynaisiais arba mokėjimo kortele.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

BS/2 organizuoja bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferenciją „IN TOUCH BAKU 2017“ (1)

Š. m. lapkričio 16 d. Baku (Azerbaidžane) BS/2 kartu su partnere „Diebold Nixdorf“ organizuoja tarptautinę bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferenciją „IN TOUCH BAKU 2017“. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

„Penki kontinentai“ remia jubiliejinį – dešimtą – „BFI Cup“ teniso turnyrą

Lapkričio 11-12 dienomis Vilniuje, SEB arenoje, jau dešimtą kartą vyks tradicinis tarptautinis bankų ir finansų institucijų teniso turnyras „BFI Cup“. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai?

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »