Atnaujinta grafinė sąsaja – patogus ir paprastas „Skynet“ IPTV valdymas

Publikuota: 2012 m. vasario 1 d. trečiadienis

Pirmoji Lietuvoje IP televiziją pradėjusi diegti UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ nuo š. m. vasario 1 dienos „Skynet“ IPTV klientus kviečia naudotis 4–os kartos grafine TV vartotojo sąsaja, kuri visas IPTV funkcijas padės valdyti dar paprasčiau ir patogiau. Juk be daugybės TV kanalų, IP televizija – viena iš pažangiausių, perspektyviausių ir sparčiausiai populiarėjančių televizijos rūšių – siūlo savo klientams galybę patrauklių papildomų galimybių: išsinuomoti ir pamatyti norimą filmą, sekti įvykius ir bendrauti su draugais socialiniame tinkle „Facebook“ TV ekrane, naudojantis programa „Transliacijos valdymas“ sustabdyti transliaciją, įsirašyti norimą siužetą, laidą ar sporto rungtynes vėlesnei peržiūrai ir kt.

Anot „Penkių kontinentų“ Strateginio planavimo ir programavimo skyriaus vadovo Sauliaus Paukščio, pagrindinis atnaujintos sąsajos privalumas – jos paprastumas, kurį užtikrina naudotojams suteikiama galimybė valdyti visą paslaugų paketą keliais nuotolinio pulto klavišais.

„Pasaulinių IT sferos lyderių tyrimų rezultatai parodė, jog viso pasaulio TV naudotojų įpročiai labai panašūs – vieno ar kito meniu punkto arba mygtuko žiūrovai ieško ten pat ir taip pat. Šių tyrimų duomenys padėjo patyrusiems mūsų įmonės specialistams sukurti išskirtinai patogią ir aiškią naudotojams sąsają“, – teigė S. Paukštys.

Verta paminėti ir kitą atnaujintos sąsajos išskirtinumą – tai didelės raiškos, arba HD (angl. High–definition), kokybė. „Skynet“ IPTV – lyderė pagal HD bei 3D kanalų skaičių, tad pasiūlyti savo klientams HD kokybės sąsają, specialisto teigimu, profesionalumo ir pagarbos klientui įrodymas.

„Išpopuliarėjus HD televizoriams, jų naudotojams iškilo problema – senosios sąsajos negalėjo prisiderinti prie naujų ekranų, išsikraipė jų rodomas vaizdas. Naujoji 4–os kartos TV sąsaja veikia HD formatu, tad tokių problemų jos naudotojams nekils – visi vaizdai visada bus matomi išskirtinai raiškiai ir aiškiai. Tai užtikrinti padeda ir mūsų naudojama vektorinės grafikos technologija SVG (angl. Scalable Vector Graphics)“, – komentavo S. Paukštys.

Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog atnaujintoje sąsajoje išliko IPTV naudotojų seniai pamėgtos ir įvertintos funkcijos. Klientai ir toliau gali žiūrėti filmus virtualiajame kino teatre, klausytis mėgstamų radijo stočių ar naudotis „Facebook“ tinklu įprasto televizoriaus ekrane, sustabdyti ar atsukti atgal TV transliaciją ir kt. Tik nuo šiol su 4–os kartos grafine TV vartotojo sąsaja tai daryti bus kur kas paprasčiau, patogiau ir smagiau! Visgi norintiems naudotis senąja sąsajos versija tokia galimybė išliko.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »