Atnaujinta grafinė sąsaja – patogus ir paprastas „Skynet“ IPTV valdymas

Publikuota: 2012 m. vasario 1 d. trečiadienis

Pirmoji Lietuvoje IP televiziją pradėjusi diegti UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ nuo š. m. vasario 1 dienos „Skynet“ IPTV klientus kviečia naudotis 4–os kartos grafine TV vartotojo sąsaja, kuri visas IPTV funkcijas padės valdyti dar paprasčiau ir patogiau. Juk be daugybės TV kanalų, IP televizija – viena iš pažangiausių, perspektyviausių ir sparčiausiai populiarėjančių televizijos rūšių – siūlo savo klientams galybę patrauklių papildomų galimybių: išsinuomoti ir pamatyti norimą filmą, sekti įvykius ir bendrauti su draugais socialiniame tinkle „Facebook“ TV ekrane, naudojantis programa „Transliacijos valdymas“ sustabdyti transliaciją, įsirašyti norimą siužetą, laidą ar sporto rungtynes vėlesnei peržiūrai ir kt.

Anot „Penkių kontinentų“ Strateginio planavimo ir programavimo skyriaus vadovo Sauliaus Paukščio, pagrindinis atnaujintos sąsajos privalumas – jos paprastumas, kurį užtikrina naudotojams suteikiama galimybė valdyti visą paslaugų paketą keliais nuotolinio pulto klavišais.

„Pasaulinių IT sferos lyderių tyrimų rezultatai parodė, jog viso pasaulio TV naudotojų įpročiai labai panašūs – vieno ar kito meniu punkto arba mygtuko žiūrovai ieško ten pat ir taip pat. Šių tyrimų duomenys padėjo patyrusiems mūsų įmonės specialistams sukurti išskirtinai patogią ir aiškią naudotojams sąsają“, – teigė S. Paukštys.

Verta paminėti ir kitą atnaujintos sąsajos išskirtinumą – tai didelės raiškos, arba HD (angl. High–definition), kokybė. „Skynet“ IPTV – lyderė pagal HD bei 3D kanalų skaičių, tad pasiūlyti savo klientams HD kokybės sąsają, specialisto teigimu, profesionalumo ir pagarbos klientui įrodymas.

„Išpopuliarėjus HD televizoriams, jų naudotojams iškilo problema – senosios sąsajos negalėjo prisiderinti prie naujų ekranų, išsikraipė jų rodomas vaizdas. Naujoji 4–os kartos TV sąsaja veikia HD formatu, tad tokių problemų jos naudotojams nekils – visi vaizdai visada bus matomi išskirtinai raiškiai ir aiškiai. Tai užtikrinti padeda ir mūsų naudojama vektorinės grafikos technologija SVG (angl. Scalable Vector Graphics)“, – komentavo S. Paukštys.

Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog atnaujintoje sąsajoje išliko IPTV naudotojų seniai pamėgtos ir įvertintos funkcijos. Klientai ir toliau gali žiūrėti filmus virtualiajame kino teatre, klausytis mėgstamų radijo stočių ar naudotis „Facebook“ tinklu įprasto televizoriaus ekrane, sustabdyti ar atsukti atgal TV transliaciją ir kt. Tik nuo šiol su 4–os kartos grafine TV vartotojo sąsaja tai daryti bus kur kas paprasčiau, patogiau ir smagiau! Visgi norintiems naudotis senąja sąsajos versija tokia galimybė išliko.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »