„Ashburn International“ pasirašė sutartį su „PZU Lietuva“

Publikuota: 2012 m. liepos 4 d. trečiadienis

Bendrovė „Ashburn International“ pasirašė sutartį su UAB DK „PZU Lietuva“ diegti mokėjimo terminalus su brūkšninio kodo nuskaitymo funkcija. Jau įdiegtas pirmasis toks įrenginys, o iki liepos pabaigos planuojama jais aprūpinti ir kitus draudimo bendrovės padalinius.

Šis naujas techninis sprendimas suteikia galimybę draudimo bendrovės klientui už draudimo polisą atsiskaityti mokėjimo kortele, o draudikui – iš brūkšninio kodo nuskaityti draudimo poliso duomenis. Tai atliekama brūkšninio kodo skaitytuvu, sujungtu su bankinių kortelių nuskaitymo aparatu. Iš nuskaityto brūkšninio kodo iššifruojama suma ir automatiškai parodoma ekrane – klientui tereikia įvesti PIN kodą ir patvirtinti sumą. Be to, darbo dienos pabaigoje draudimo bendrovei parengiama ir išsiunčiama ataskaita su reikiamais duomenimis, taip pat iššifruotais iš brūkšninio kodo. Draudikai juos importuoja į savo apskaitos sistemą.

Pristatydamas šį sprendimą „Ashburn International“ Mokėjimo kortelių aptarnavimo tinklo plėtros vadovas Emilis Uldukis teigė, kad įgyvendintas projektas leis draudimo kompanijai greičiau ir patogiau aptarnauti klientus bei sisteminti nuskaitytus duomenis.

„Įdiegus mokėjimo terminalus su brūkšninio kodo nuskaitymo funkcija UAB DK „PZU Lietuva“ darbuotojams nereikia mokėtinos sumos į terminalą įvesti ranka – už juos tai padaro sistema. Taigi bus išvengiama apmaudžių klaidų. Maža to, sumokėta suma sistemoje automatiškai priskiriama už reikiamą draudimo polisą – atkrinta daug rankinio darbuotojų darbo, klaidų tikimybė“, – teigia E. Uldukis.

Beje, šis techninis sprendimas yra universalus ir gali būti taikomas visose įmonėse, kurioms aktualu patogiai ir operatyviai nuskaityti duomenis iš brūkšninio kodo ir automatiškai juos sisteminti savo apskaitoje.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė „Ashburn International“ daugiau nei dešimtmetį teikia mokėjimo kortelių priežiūros paslaugas, diegia elektroninės komercijos sprendimus, lojalumo sistemas. Bendrovės mokėjimo kortelių operacijų valdymo paslaugos atitinka tarptautinį kortelių duomenų saugumo aukščiausiojo lygio standartą PCI DSS (angl. Payment Card Industry Data Security Standart).

Apie bendrovę „Ashburn International“ – www.ashburn.lt

Apie įmonių grupę „Penki kontinentai“ – www.5ci.lt

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai?

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »