Vilnijos mokyklose – didelių statybų pabaigtuvės

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 10 d. penktadienis

Naujieji mokslo metai keliose Pietryčių Lietuvos mokyklose taps dviguba švente – įkurtuvėmis naujose klasėse ir sporto salėse.

Rugsėjo pradžioje bus baigtas statyti Vilniaus rajono Lavoriškių vidurinės mokyklos mokomasis korpusas, o iki metų pabaigos planuojama baigti salės su pagalbinėmis patalpomis statybą. Naujame priestate bus įrengtos šešios klasės, informatikos, chemijos ir fizikos kabinetai, mokomosios dirbtuvės, valgykla.

Buvusi Lavoriškių pagrindinė mokykla reorganizuojama į vidurinę mokyklą – daugėjant mokinių nuo šių mokslo metų čia bus komplektuojama 11 klasė. Bendra statybos darbų ir įrangos vertė – apie 7 mln. Lt.

Baigiama Vilniaus rajono Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo vidurinės mokyklos komplekso statyba, trukusi beveik penkerius metus. Dvaro patalpose veikusi mokykla kiekvienais metais sulaukdavo vis daugiau mokinių, todėl kurį laiką mokytis tekdavo dviem pamainomis. Per pastaruosius metus pastatyti keturi mokyklos korpusai, viename jų įrengta moderni sporto salė. Nuo šio rugsėjo mokyklos bendruomenė turės naujas administracines patalpas, kuriose yra ir skaitykla. Mokyklos komplekso statybai skirta apie 15 mln. litų.

Pernai įkurtuvės naujame priestate padėjo išspręsti dviejų pamainų problemą Vilniaus rajono Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje.

Baigiamas įrengti Grigiškių „Šviesos“ vidurinės mokyklos sporto aikštynas – paskutinė naujai pastatytos mokyklos komplekso dalis. Iš Valstybės investicijų programos šiam mokyklos kompleksui buvo skirta 29 mln. Lt

Šaltinis: smm.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai (1)

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »

Dilema nerandantiems darbo: laukti, kol pasikeis rinka, ar persikvalifikuoti?

Nors šių metų rugpjūčio 1 d. Lietuvos darbo biržoje buvo registruota 134,1 tūkst. darbo ieškančių žmonių, nesutampa darbdavių ir darbuotojų lūkesčiai dėl darbo pobūdžio. skaityti »