SMK pristato naują iniciatyvą „Galiu viską“

Publikuota: 2016 m. spalio 21 d. penktadienis

SMK šiemet dalyvavo didžiausiame moksleiviams skirtame festivalyje „Studfestas 2016“. Jame susitiko daugiau kaip 6000 ieškančių savęs, norinčių išgirsti motyvuojančių istorijų jaunuolių iš visos Lietuvos.

Tarp 16 įkvepiančių pranešėjų, savo patirtimi pasidalino ir SMK direktorė Gabija Skučaitė. Savo motyvuojančiame pranešime Gabija Skučaitė pristatė naują SMK iniciatyvą „Galiu viską“. Šiuo projektu stengsimės padėti jaunam žmogui: atrasti save ir suvokti savo paskirtį. Įprasminti save veikloje ir kūryboje, išsilaisvinti iš komforto zonos, puoselėti laisvės ir atsakomybės suvokimą, įkvėpti asmeniniams pokyčiams, parengti gyvenimo keliui, ugdyti kūrybiškumą, verslumą, socialinę atsakomybę.

Pirmoji šios iniciatyvos veikla – Tavo gyvenimo mokyklos „Galiu viską“ startas lapkričio mėnesį. Užsiėmimai jaunimui vyks Vilniuje ir Klaipėdoje kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį nuo 15.30 iki 17.00 val.

Visus susidomėjusius projektu kviečiame sekti naujienas „Galiu viską“ profilyje https://www.facebook.com/galiuviska/?fref=ts.

Šaltinis: smk.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »