NFQ kviečia mokytis programavimo

Publikuota: 2013 m. rugpjūčio 27 d. antradienis

El. verslo ir IT paslaugų bendrovė NFQ informatikos studentus bei technologijų entuziastus kviečia nemokamai patobulinti savo programavimo įgūdžius trijų mėnesių trukmės intensyvių praktinių užsiėmimų cikle „NFQ Akademija“.

Pastaraisiais metais programuotojo specialybė tampa vis geidžiamesnė ne vien darbdavių, bet ir jaunimo. Tai patvirtina ir Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO), kurios duomenimis, didžiausias šių metų stojimų pokytis buvo labai padidėjusi su informatika susijusių studijų programų paklausa.

Visgi norint gauti įdomiausius darbo pasiūlymus, vien teorinės universitetų medžiagos studentams dažniausiai nepakanka. Todėl net rinkoje geidžiami jaunieji informatikai dega noru įgyti praktinės patirties. 

Pasak „NFQ Akademijos“ vadovės Jurgitos Markevičienės, dalis informatikų jau pirmuosiuose kursuose gauna pasiūlymų dirbti iš įvairių IT įmonių ar bando programuoti kaip laisvai samdomi specialistai. Tačiau prieš 2 metus NFQ pradėta praktinių užsiėmimų programa jaunuolius taip pat itin domina dėl galimybės ją derinti su studijomis, mokytis iš pasaulinius projektus plėtojančių NFQ lektorių ar ilgainiui įsidarbinti kompanijoje. 

„Kviesdami studentus nemokamai pasimokyti programavimo juos paruošiame darbo rinkai dar universiteto suole. Daliai „NFQ Akademijos“ studentų pasiūlome vėliau dirbti pas mus, tačiau itin džiugina ir tai, kad mūsų absolventams suteikiamas diplomas jau dabar yra vertinamas ir kitų IT darbdavių“, – sako J. Markevičienė.

Per tris ankstesnius semestrus Kaune ir Vilniuje „NFQ Akademija“ priėmė daugiau kaip 100 jaunųjų programavimo specialistų. Į projektą per šį laiką NFQ investavo daugiau kaip 1,5 mln. Lt.

Rudens „NFQ Akademijos“ sesija startuos rugsėjo pabaigoje, o registracijų laukiama iki rugsėjo vidurio.

Kauniečiams rudens sesijai pasiūlyta naujovė – buriama ne vien PHP programavimo kalbos, bet ir JAVA grupė. Jai užsiėmimus ves didžiausios pasaulio kelionių paieškos sistemos KAYAK komandos nariai.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai (1)

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »

Dilema nerandantiems darbo: laukti, kol pasikeis rinka, ar persikvalifikuoti?

Nors šių metų rugpjūčio 1 d. Lietuvos darbo biržoje buvo registruota 134,1 tūkst. darbo ieškančių žmonių, nesutampa darbdavių ir darbuotojų lūkesčiai dėl darbo pobūdžio. skaityti »