NFQ kviečia mokytis programavimo

Publikuota: 2013 m. rugpjūčio 27 d. antradienis

El. verslo ir IT paslaugų bendrovė NFQ informatikos studentus bei technologijų entuziastus kviečia nemokamai patobulinti savo programavimo įgūdžius trijų mėnesių trukmės intensyvių praktinių užsiėmimų cikle „NFQ Akademija“.

Pastaraisiais metais programuotojo specialybė tampa vis geidžiamesnė ne vien darbdavių, bet ir jaunimo. Tai patvirtina ir Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO), kurios duomenimis, didžiausias šių metų stojimų pokytis buvo labai padidėjusi su informatika susijusių studijų programų paklausa.

Visgi norint gauti įdomiausius darbo pasiūlymus, vien teorinės universitetų medžiagos studentams dažniausiai nepakanka. Todėl net rinkoje geidžiami jaunieji informatikai dega noru įgyti praktinės patirties. 

Pasak „NFQ Akademijos“ vadovės Jurgitos Markevičienės, dalis informatikų jau pirmuosiuose kursuose gauna pasiūlymų dirbti iš įvairių IT įmonių ar bando programuoti kaip laisvai samdomi specialistai. Tačiau prieš 2 metus NFQ pradėta praktinių užsiėmimų programa jaunuolius taip pat itin domina dėl galimybės ją derinti su studijomis, mokytis iš pasaulinius projektus plėtojančių NFQ lektorių ar ilgainiui įsidarbinti kompanijoje. 

„Kviesdami studentus nemokamai pasimokyti programavimo juos paruošiame darbo rinkai dar universiteto suole. Daliai „NFQ Akademijos“ studentų pasiūlome vėliau dirbti pas mus, tačiau itin džiugina ir tai, kad mūsų absolventams suteikiamas diplomas jau dabar yra vertinamas ir kitų IT darbdavių“, – sako J. Markevičienė.

Per tris ankstesnius semestrus Kaune ir Vilniuje „NFQ Akademija“ priėmė daugiau kaip 100 jaunųjų programavimo specialistų. Į projektą per šį laiką NFQ investavo daugiau kaip 1,5 mln. Lt.

Rudens „NFQ Akademijos“ sesija startuos rugsėjo pabaigoje, o registracijų laukiama iki rugsėjo vidurio.

Kauniečiams rudens sesijai pasiūlyta naujovė – buriama ne vien PHP programavimo kalbos, bet ir JAVA grupė. Jai užsiėmimus ves didžiausios pasaulio kelionių paieškos sistemos KAYAK komandos nariai.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »