Moksleiviams – seminarai apie intelektualiąsias technologijas

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 1 d. sekmadienis

KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla kviečia 8–12 klasių moksleivius, besidominčius technologijomis bei siekiančius įgyti naujų žinių, į trijų seminarų ciklą „Intelektualiosios technologijos mokymuisi ir kūrybai“.

Seminaruose bus pristatomos mokslo ir technologijų naujovės, jų taikymas mokymesi bei kūryboje. Dalyviai bus supažindinami su kompiuterių taikymu inžinerinio projektavimo srityje, garso suvokimo ir jo vystymo etapais iki sukurto muzikinio produkto, bus pristatomos išmaniųjų įrenginių galimybės, leidžiančios kurti naujas, papildyta realybe paremtas mokymo priemones.

Moksleiviai turės galimybę dalyvauti atvirose diskusijose su KTU mokslo darbuotojais apie pažangių technologijų naudojimo galimybes, jų įtaką besimokančiųjų kūrybiškumo bei mokymosi efektyvumo skatinimui.

Seminarų ciklo programa:

Rugsėjo 12 d. – seminaras „Įdomioji mechanika: nuo eksperimento iki išradimo“ (3 akad. val.).
Seminare bus vizualiai supažindinama su kompiuterių taikymu inžinerinio projektavimo srityje, išskiriant esminius šiuolaikinių technologijų privalumus skaitmeninėje aplinkoje.

Rugsėjo 16 d. – seminaras „Išmanieji įrenginiai: galimybių ribos“ (3 akad. val.).
Seminare bus pristatytos išmaniųjų įrenginių galimybės, kurios palengvina bendravimą ir bendradarbiavimą bei leidžia kurti naujas mokymo priemones, paremtas papildyta realybe.

Rugsėjo 19 d. – seminaras „Muzika ir technologijos: muzikinės minties vystymasis“ (2 akad. val.). Seminaro dalyviai bus supažindinami su garso suvokimo ir jo vystymo etapais iki sukurto muzikinio produkto, išskiriant esminius naujųjų muzikos technologijų privalumus muzikos industrijos sferoje.

Seminarai vyks KTU Informacijos technologijų rūmuose (Studentų g. 48A–337, Kaunas). Pradžia 15 val.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai (1)

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »

Dilema nerandantiems darbo: laukti, kol pasikeis rinka, ar persikvalifikuoti?

Nors šių metų rugpjūčio 1 d. Lietuvos darbo biržoje buvo registruota 134,1 tūkst. darbo ieškančių žmonių, nesutampa darbdavių ir darbuotojų lūkesčiai dėl darbo pobūdžio. skaityti »