Kviečiami tobulintis mokyklų vadovai ir mokytojai

Publikuota: 2013 m. sausio 30 d. trečiadienis

Bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų vadovai kviečiami dalyvauti Ugdymo plėtotės centro (UPC) rengiamuose seminaruose ugdymo turinio planavimo, mokinių vertinimo, mokytojų kvalifikacijos tobulinimo, tėvų įsitraukimo į ugdymo procesą ir kitomis aktualiomis temomis. Paraiškas mokyklų vadovai gali teikti iki vasario 15 d.

Bendrojo ugdymo mokyklų vadovų mokymų tikslas – stiprinti mokyklų vadovų kompetencijas, susijusias su ugdymo turinio įgyvendinimu.
Atrenkant dalyvius pirmenybė bus teikiama direktoriams ir pavaduotojams ugdymui, ugdymą organizuojantiems skyrių vedėjams, kurie mokyklose dirba nuo metų iki trejų.

Ugdymo plėtotės centras taip pat kviečia mokytis mokytojus, kurie norėtų daugiau sužinoti apie viešojo kalbėjimo meną, įvaizdį, konfliktų valdymą ir kt. Registracija į seminarus vyksta iki vasario 28 d.

Mokymų vieta ir laikas bus patikslinta vėliau. Seminarus planuojama organizuoti šį pavasarį ir rudenį.
Mokyklų vadovų ir pedagogų mokymus UPC rengia vykdydamas ES remiamą projektą „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“.

Šaltinis: smm.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai (1)

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »

Dilema nerandantiems darbo: laukti, kol pasikeis rinka, ar persikvalifikuoti?

Nors šių metų rugpjūčio 1 d. Lietuvos darbo biržoje buvo registruota 134,1 tūkst. darbo ieškančių žmonių, nesutampa darbdavių ir darbuotojų lūkesčiai dėl darbo pobūdžio. skaityti »