Gauk žaidimizacijos sertifikatą

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 8 d. sekmadienis

Gabe Zichermann – vienas iš pagrindinių žaidimizacijos ekspertų, gamification.co įkūrėjas, trijų knygų autorius, „GSummit“ valdybos narys. Jis kartu su „Udemy“ organizacija (mokymų kursai elektroninėje erdvėje) sukūrė dviejų lygių visiškai naują žaidimizacijos kursą, kuris moko žaidimizacijos pagrindų ir įtraukimo (angl. engagement).

Pirmasis lygis pradedantiesiems vadinasi – žaidimizacijos pagrindai, antrasis lygis ekspertams – žaidimizacijos kūrimas (angl. designing gamification). Abu kursus dėsto pats Gabe Zichermann.

Pirmasis lygis yra akredituotas  Engagement Alliance (http://engagementalliance.org/) ir jį baigus išduodami sertifikatai. Tai oficialus dokumentas, apie kurį galima rašyti savo gyvenimo aprašyme, panaudoti ieškant darbo ar pan. Pirmajame lygyje besimokantieji sužinos žaidimizacijos pagrindus, kaip įvaldyti šią techniką ir kaip ją panaudoti versle, moksle ar kitoje gyvenimiškoje situacijoje. Kursas aktualus marketingo, žmogiškųjų ryšių, produkto vystymo, strategijų kūrimo ir panašios krypties specialybių atstovams. Kursas suteikia žinių apie šias temas: kas yra ir kas nėra žaidimizacija, disciplinos pagrindai, kaip žaidimizacija gali pakeisti verslą, standartiniai žaidimizacijos tipai, įžanga į įtraukimo (angl. engagement) mokslą, realūs pavyzdžiai iš viso pasaulio ir skirtingų verslo sričių.

Antrasis lygis “Žaidimizacijos kūrimas” taip pat akredituotas Engagement Alliance ir pabaigus, išduodamas eksperto sertifikatas (angl. engagement expert certification). Norint baigti šį kursą yra privaloma užbaigti pirmąjį lygį. Šiame kurse mokomasi žaidimo mechanikos, dinamikos, žaidėjų tipų (kaip pagal žaidėjų tipus žaidžiančiuosius prikaustyti prie žaidimo), apdovanojimų sistemos, kaip sukurti viralumą ir įsitrauką į žaidimą, kaip geriausiai pritaikyti žaidimizaciją savo versle (gilioji analizė).

Šiais kursais siekiama, kad atsirastų daugiau sertifikuotų žaidimizacijos specialistų. Yra kuriamas trečias pažengusiųjų lygis (angl. advanced) ir ketvirtas meistro lygis (angl. master).

Žaidimizacijos kursai labai naudingi, kadangi darbinė perspektyva šioje srityje yra didelė.  Ateinančius penkis metus profesionalių žaidimizacijos specialistų poreikis tik augs. Specialistai, kurie ne tik bus šios srities žinovai, bet ir turės tą patvirtinančius sertifikatus, bus labai patrauklūs darbdaviams. 

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai (1)

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »

Dilema nerandantiems darbo: laukti, kol pasikeis rinka, ar persikvalifikuoti?

Nors šių metų rugpjūčio 1 d. Lietuvos darbo biržoje buvo registruota 134,1 tūkst. darbo ieškančių žmonių, nesutampa darbdavių ir darbuotojų lūkesčiai dėl darbo pobūdžio. skaityti »