„Citadele“ ir „Visa“ išleido naują mokėjimo kortelių seriją Baltijos šalims

Publikuota: 2017 m. gegužės 23 d. antradienis

Latvijos bankas „Citadele“ artimiausius šešerius metus kartu su „Visa“ kurs naujas inovacines korteles ir kitus mokėjimo produktus Baltijos šalims.

Pirmasis iš bendrų projektų – kreditinių kortelių prekinis ženklas „Х“, į kurį investuoti 3 mln. eurų. Išleistos trys šio ženklo kortelės: „X Card“, „X Platinum“ ir  „X Infinite“. Naujos kortelės sukurtos siekiant gerinti banko klientų aptarnavimą.

Skelbiama, kad naujos technologijos suteiks klientams daugiau galimybių, įskaitant ir bekontaktį atsiskaitymą. Kortelių turėtojai taip pat bus įtraukti į lojalumo programą, gaus nuolaidų ir įvairių bonusų. Programos sukurtos bendradarbiaujant su regionų prekybininkais.

„Visa“ yra stambiausia pasaulyje elektroninių mokėjimų bendrovė, turinti  3,1 mlrd. mokėjimo kortelių turėtojų ir 44  mln. klientų–prekybos įmonių.

Bendradarbiaudamas su „Visa“, bankas „Citadele“ planuoja Latvijoje ir Lietuvoje palaipsniui pakeisti dabartines „American Express“ korteles.

Šaltinis: Banks.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »