Muzika mobiliesiems telefonams

Publikuota: 2000 m. vasario 1 d. antradienis

Japonijos mobiliojo ryšio kompanija „NTT Mobile Communication Networks“ (NTT DoCoMo) žada atidaryti komercinę tarnybą, kuri perduos muziką ir muzikinę informaciją į savo vartotojų PHS telefonus. 2000 metų balandžio mėnesį bus atidaryta nemokama bandomoji tarnyba. Darbui su naująja tarnyba vartotojams prireiks specialių terminalų su grotuvu ir atminties plokšte muzikai įsirašyti ir atkurti. Be muzikos failų klientai galės gauti informaciją apie muzikos pasaulio gyvenimą, koncertų tvarkaraščius. Visi šie duomenys bus perduodami 64 Kbps sparta. Muzikos platinimo sistema buvo sukurta Japonijos ir Amerikos kompanijų „Matsushita Electric Industrial“, UMG, BMG ir AT&T. Perduotos dainos įrašomos į CD atminties plokštes ir įdiegiamos į PHS mobiliuosius terminalus. Po to jas galima atkurti bet kokiu pritaikytu mobiliuoju grotuvu.

„NTT Mobile Communication Networks“ naująją tarnybą numato išbandyti kartu su firma „Matsushita Communication Industrial Co “. Analogišką tarnybą planuojama atidaryti ir mobiliojo ryšio priemonėms, veikiančioms pagal W-CDMA technologiją. Anot „NTT Mobile Communication Networks“, per artimiausius penkerius metus šios muzikos tarnybos klientų skaičius sieks du milijonus žmonių.
Šaltinis: NTT DoCoMo
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Vilniuje tarptautinėse mokyklose mokosi per 1400 moksleivių

Daugiakultūris Vilnius gali pasidžiaugti – tarptautinėse sostinės mokyklose šiais mokslo metais mokosi keliais šimtais daugiau moksleivių. Daugiau nei 1400 vaikų mokomi anglų, prancūzų, kinų, hebrajų, lietuvių ir kitomis kalbomis. skaityti »

Startuoja mobiliųjų programėlių dirbtuvės „App Camp 2014“

Spalio 24-ąją startuoja mobiliųjų aplikacijų dirbtuvės „App Camp 2014“. Mykolo Romerio universitete vyksiančiame renginyje pasiryžo dalyvauti daugiau nei 50 komandų, kurie mėgins savo idėjas per 48 valandas paversti veikiančiomis mobiliosiomis aplikacijomis. skaityti »

Vilniuje – Neries upės valymo akcija

Šiandien Vilniuje, prie Baltojo bei Geležinio vilko tiltų vyko renginys „Neries upės dugno valymas“. Akcijos metu narai valė upės dugną. „Gaila, kad kai kam seną padangą išmesti į upę yra normalu“, - pastebėjo Vilniaus meras Artūras Zuokas. skaityti »

Nesutvarkei dūmtraukio – lauk nelaimės!

Atvėsus orams, padaugėja gaisrų dėl krosnių, židinių ir dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų. Šiemet dėl šios priežasties Vilniuje kilo net 52 gaisrai. Gaisrus lemia ne tik neatsargus krosnių ir židinių kūrenimas, bet ir neteisingas jų įrengimas bei priežiūros... skaityti »