Muzika mobiliesiems telefonams

Publikuota: 2000 m. vasario 1 d. antradienis

Japonijos mobiliojo ryšio kompanija „NTT Mobile Communication Networks“ (NTT DoCoMo) žada atidaryti komercinę tarnybą, kuri perduos muziką ir muzikinę informaciją į savo vartotojų PHS telefonus. 2000 metų balandžio mėnesį bus atidaryta nemokama bandomoji tarnyba. Darbui su naująja tarnyba vartotojams prireiks specialių terminalų su grotuvu ir atminties plokšte muzikai įsirašyti ir atkurti. Be muzikos failų klientai galės gauti informaciją apie muzikos pasaulio gyvenimą, koncertų tvarkaraščius. Visi šie duomenys bus perduodami 64 Kbps sparta. Muzikos platinimo sistema buvo sukurta Japonijos ir Amerikos kompanijų „Matsushita Electric Industrial“, UMG, BMG ir AT&T. Perduotos dainos įrašomos į CD atminties plokštes ir įdiegiamos į PHS mobiliuosius terminalus. Po to jas galima atkurti bet kokiu pritaikytu mobiliuoju grotuvu.

„NTT Mobile Communication Networks“ naująją tarnybą numato išbandyti kartu su firma „Matsushita Communication Industrial Co “. Analogišką tarnybą planuojama atidaryti ir mobiliojo ryšio priemonėms, veikiančioms pagal W-CDMA technologiją. Anot „NTT Mobile Communication Networks“, per artimiausius penkerius metus šios muzikos tarnybos klientų skaičius sieks du milijonus žmonių.
Šaltinis: NTT DoCoMo
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Valdžios sektoriaus 2013 metų deficito duomenys – tinkami eurui įsivesti

Finansų ministerijos duomenimis, Lietuvos 2013 metų valdžios sektoriaus deficitas sudaro 2,2 proc. BVP ir yra 0,7 procentinio punkto mažesnis nei prognozuota pernai metų pabaigoje bei 0,8 procentinio punkto mažesnis nei reikalaujama iš narystės euro zonoje siekiančių šalių. skaityti »

Naujame „Auros“ šokio spektaklyje – KTU studento technologinis išradimas

Balandžio 22 dieną festivalio „Jauna muzika“ atidarymo vakarą pradės kompozitoriaus, Kauno technologijos universiteto (KTU) lektoriaus Antano Jasenkos ir Kauno šokio teatro „Aura“ premjerinis spektaklis „Padaryk iš manęs jungiklį“. skaityti »

Parodoje „RESTA 2014“ – „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ sprendimai būstui

Nuo idėjos iki sprendimų! Tokiu šūkiu balandžio 24 dieną prasideda 21-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda „RESTA 2014“. Iki balandžio 27 dienos Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiančioje parodoje tarp daugiau nei 500 dalyvių bus ir UAB „Penkių kontinentų komu... skaityti »