Muzika mobiliesiems telefonams

Publikuota: 2000 m. vasario 1 d. antradienis

Japonijos mobiliojo ryšio kompanija „NTT Mobile Communication Networks“ (NTT DoCoMo) žada atidaryti komercinę tarnybą, kuri perduos muziką ir muzikinę informaciją į savo vartotojų PHS telefonus. 2000 metų balandžio mėnesį bus atidaryta nemokama bandomoji tarnyba. Darbui su naująja tarnyba vartotojams prireiks specialių terminalų su grotuvu ir atminties plokšte muzikai įsirašyti ir atkurti. Be muzikos failų klientai galės gauti informaciją apie muzikos pasaulio gyvenimą, koncertų tvarkaraščius. Visi šie duomenys bus perduodami 64 Kbps sparta. Muzikos platinimo sistema buvo sukurta Japonijos ir Amerikos kompanijų „Matsushita Electric Industrial“, UMG, BMG ir AT&T. Perduotos dainos įrašomos į CD atminties plokštes ir įdiegiamos į PHS mobiliuosius terminalus. Po to jas galima atkurti bet kokiu pritaikytu mobiliuoju grotuvu.

„NTT Mobile Communication Networks“ naująją tarnybą numato išbandyti kartu su firma „Matsushita Communication Industrial Co “. Analogišką tarnybą planuojama atidaryti ir mobiliojo ryšio priemonėms, veikiančioms pagal W-CDMA technologiją. Anot „NTT Mobile Communication Networks“, per artimiausius penkerius metus šios muzikos tarnybos klientų skaičius sieks du milijonus žmonių.
Šaltinis: NTT DoCoMo
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

susiję straipsniai

VMI įdiegė papildomas elektroninių paslaugų saugumo priemones

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI), siekdama užtikrinti teikiamų elektroninių paslaugų saugumą ir prieinamumą naudotojams, kartu su Lietuvos įmonių informacijos apsaugos specialistais įdiegė papildomas informacijos apsaugo... skaityti »

Vyriausybėje tartasi, kaip plėtoti lituanistinį švietimą užsienyje

Vyriausybės kanclerio pirmojo pavaduotojo Remigijaus Motuzo vadovaujama darbo grupė pradėjo svarstyti pasiūlymus dėl užsienio lietuvių bendruomenių veiklos rėmimo, organizuojant švietimą lietuvių kalba ir kultūrinį ugdymą, taip pat dėl lituanistikos centrų veiklos skatinimo. skaityti »