Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

Publikuota: 2017 m. birželio 12 d. pirmadienis

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. Pirkinių ir paslaugų, už kurias sumokėta mokėjimo kortelėmis, apimtis išaugo   5,8 proc.

„Visa“ kortelėmis įgyvendinta 54,06 proc. visų finansinių operacijų. Iš jų 34,82 proc. atlikta debetinėmis kortelėmis, o 19,23 proc. kreditinėmis.

„Mastercard“ mokėjimo kortelės yra antros pagal populiarumą. Trečioje  vietoje – „UnionPay“, ketvirtoje – „American Express“, penktoje – JCB, o šeštoje „Diners Club/Discover“.

Šaltinis: Banks.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Keliaudami neužmirškite savo bekontaktės mokėjimo kortelės – su ja patogiai atsiskaitysite daugelio šalių parduotuvėse, maitinimo įstaigose ir netgi viešajame transporte.  Mokėti bekontakte kortele yra saugiau nei grynaisiais, ypač vietose, itin gausiai lankomose turistų. Žinoma,... skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »