Taline aptariamos duomenų apsaugos perspektyvos

Publikuota: 2008 m. gegužės 7 d. trečiadienis

„Ashburn International“ logotipas
Gegužės 7 d. Estijos sostinėje Taline Baltijos šalių bankų ir kitų finansų institucijų atstovai diskutuos apie elektroninių mokėjimų duomenų saugumo užtikrinimą ir tarptautinio duomenų apsaugos standarto PCI DSS (angl. Payment Card Industry Data Security Standart) diegimą.

 

Konferencijoje „Investavimas į atitiktį ir saugumą“ dalyvaus didžiausių Skandinavijos ir Baltijos šalių bankų, duomenų autorizavimo centrų specialistai, programinės ir techninės įrangos gamintojai. Tarp mūsų šalies atstovų bus ir „Penkių kontinentų“ grupės įmonių „Ashburn International“ bei „Penkių kontinentų“ Bankinės technologijos (BS/2) atstovai darbuotojai.

 

„Esame vieni iš pirmųjų Lietuvoje, įdiegę PCI DSS standartą ir pagal aukščiausius reikalavimus apsaugoję mūsų autorizuojamų mokėjimo operacijų duomenis. Šis renginys bus gera proga susipažinti su ateities technologijomis, naujais duomenų apsaugos metodais, pasidalyti patirtimi su kolegomis“, – sako „Ashburn International“ komercijos direktorius Darius Simanavičius.

 

Pagrindiniai šios konferencijos rėmėjai – pasaulinės kompanijos „Visa“, „Cybercom Group“, „Trustwave“, „Evolution“.

 

2005 m. PCI DSS standartas buvo patvirtintas PCI tarybos, tarp kurios narių yra „Visa International“, „MasterCard Worldwide“, „American Express“.

 

Standarto įgyvendinimas reiškia, jog įmonės organizacinė struktūra, programinė ir techninė įranga, naudojamų tinklų architektūra užtikrina maksimalią mokėjimo kortelių savininkų duomenų apsaugą. Jeigu bankai ar kitos finansų institucijos nėra įdiegusios šio standarto, joms draudžiama teikti tam tikras paslaugas, susijusias su elektroniniais mokėjimais.

 

Diegiant PCI DSS standartą, įmonę „Ashburn International“ konsultavo ir esamus bei naujus organizacijos veiklos principus įgyvendinti padėjo žinomos danų bendrovės „Aggrit A/C“ atstovybė Lietuvoje.

 

„Ashburn International“ mokėjimo, lojalumo kortelių, el. bilieto sprendimus diegia nuo 1998 m. Be mobiliojo ryšio tiekėjų, įmonė sėkmingai įgyvendino bendrus projektus su didžiausiomis mažmeninės prekybos bendrovėmis, degalinių operatoriais.

Šaltinis:

Penki.lt

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai