Vilius Juzikis paskirtas į SEB banko valdybą

Publikuota: 2017 m. kovo 28 d. antradienis

SEB banko Stebėtojų taryba banko valdybos nariu ir Verslo bankininkystės tarnybos direktoriumi paskyrė Vilių Juzikį, dabar laikinai einantį SEB banko Verslo klientų ir institucijų departamento direktoriaus pareigas. Valdybos nario pareigas V. Juzikis pradės eiti po to, kai bus gautas banko veiklą prižiūrinčių institucijų leidimas. V. Juzikis banko valdyboje bus atsakingas už verslo bankininkystę.

„Vilius SEB banko verslo bankininkystės ir kreditų srityse įvairiose pozicijose dirba pastaruosius šešiolika metų ir yra vertinamas dėl gilaus verslo išmanymo, gebėjimo kurti ir palaikyti verslo ryšius su verslo klientais, pasižymi stipriomis lyderio savybėmis“, – sako SEB banko valdybos pirmininkas ir prezidentas Raimondas Kvedaras. 

V. Juzikis nuo 2016 metų birželio laikinai vadovauja Verslo klientų ir institucijų departamentui, prieš tai jis beveik keturis metus vadovavo Kredito departamentui, taip pat yra dirbęs SEB grupės kredito padalinyje Švedijoje. Dar anksčiau jis vadovavo bendrovei „SEB lizingas“ ir vadovavo bendrovės integracijos į banko struktūrą procesui. V. Juzikis 2001 m. karjerą SEB banke pradėjo kaip klientų vadybininko asistentas verslo bankininkystės srityje.

Ekonomikos ir bankininkystės magistro ir bakalauro laipsnius V. Juzikis įgijo Vilniaus universitete, taip pat yra studijavęs Wallenberg institute (Švedijoje).

SEB banko valdybos šiuo metu dirba Raimondas Kvedaras, Roberts Bernis, Vaidas Žagūnis ir Aivaras Čičelis.

Šaltinis: SEB
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Lietuvoje vyrams verslo pradžiai reikia daugiau pinigų nei moterims (2)

Norėdamas pradėti verslą, dažnas lietuvis startui pageidautų gauti vidutiniškai 33 tūkst. eurų dydžio lengvatinę paskolą. skaityti »

Ar tikrai mane palies ketvirtoji pramonės revoliucija?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu – jau ne ateitis, tai šių dienų realybė. skaityti »

V. Vasiliauskas: palanki reguliacinė aplinka gali padėti Lietuvai įsitvirtinti pasauliniame FinTech žemėlapyje

Finansinių technologijų (FinTech) sektorius gali suteikti ES kapitalo rinkų sąjungos projektui papildomą postūmį, o šalims naujų plėtros galimybių, įsitikinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. skaityti »

Augant ekonomikai bankuose mažėjo blogų paskolų

Pirmąjį šių metų pusmetį įmonėms ir gyventojams bankai skolino daugiau. Atsigaunanti ekonomika mažino blogų paskolų sumą, o tai gerino bankų pelningumo rodiklius. skaityti »

Koks būdas padėjo Einšteinui, Darvinui ir Nyčei pakelti produktyvumą

Šiuolaikinė visuomenė iš mūsų reikalauja nuolatinio produktyvumo. Turime arba dirbti, arba ilsėtis, kad galėtume dirbti vėliau. skaityti »

Lietuvos gyventojams rizikingas plepėjimas telefonu – nė motais

Aštuoni iš dešimties gatve einančių žmonių Lietuvoje naudojasi išmaniaisiais telefonais – kalbasi, naršo internete, rašo trumpąsias žinutes, atsakinėja į elektroninius laiškus ar bendrauja socialiniuose tinkluose. skaityti »

Afrikos bibliotekų novatoriai sėmėsi patirties iš Lietuvos bibliotekų

Sparčiausiai augame dalydamiesi patirtimis su kitais, siekiančiais tų pačių tikslų. skaityti »

Prof. dr. R. Gudauskas: vertybinių krizių pasaulyje trūksta pilietinio žmonių solidarumo

Nacionalinės bibliotekos generalinio direktoriaus prof. dr. Renaldo Gudausko nuomone, mūsų Nacionalinė biblioteka, kaip humanistinis tarptautinio ir tarpkultūrinio dialogo centras, – puikiausia vieta prestižiniams tarptautiniams forumams rengti ir patiems jų darbe prasmingai dalyvauti. skaityti »

Verslo atstovai kviečiami dalyvauti Europos Komisijos idėjų konkurse

Ūkio ministerija kviečia drąsius ir kūrybingus šalies verslininkus teikti paraiškas Europos Komisijos idėjų konkursui „Ideas from Europe“ ir pristatyti originalias bei inovatyvias veikiančio verslo idėjas, kurios padeda spręsti įvairių sričių globalias problemas. skaityti »