LPK narių skaičius nuolat auga, kitus metus planuojama baigti pelningai

Publikuota: 2016 m. lapkričio 18 d. penktadienis

Žiniasklaidoje pasirodžius tendencingai informacijai, kad dėl laikinos Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) finansinės padėties į kitas verslo organizacijas dairosi Konfederacijai priklausančios narės, atkreipiame dėmesį, kad per pastaruosius penkerius metus LPK narių skaičius ženkliai didėjo ir bendra narystės kreivė yra nuolat auganti.  

Per pastaruosius penkerius metus LPK ženkliai sustiprėjo, išaugo konfederacijos narių skaičius: 2012 metų pradžioje LPK vienijo 45 asociacijas ir turėjo 21 neasocijuotą narį, o 2016 metams baigiantis konfederacijai jau priklauso 57 asociacijos ir 30 neasocijuotų narių.

Per pastaruosius penkerius metus į konfederaciją įstojo tokios asociacijos kaip Lietuvos bankų asociacija, Lietuvos biotechnologų asociacija, Nacionalinė Lietuvos energetikos asociacija, Lietuvos biomasės energetikos asociacija „LITBIOMA“, Lietuvos turizmo rūmai, Lietuvos spaustuvininkų asociacija, Nacionalinė inovatyvios tekstilės ir aprangos asociacija, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija, Lietuvos pienininkų asociacija „Pieno centras“, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacija, Lietuvos logistikos asociacija ir kt.

LPK gretas taip pat papildė ir įmonės Google Lithuania, UAB „BOD Group“, Advokatų kontora „P R 1 M U S“, AB Lietuvos paštas, UAB „Elgamos grupė“, UAB „Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla“, VšĮ Socialinių mokslų kolegija, Vytauto Didžiojo universitetas.

LPK yra nepelno siekianti organizacija, veikianti pagal Lietuvos Respublikos asociacijų įstatymą. Pagrindinis LPK tikslas yra ne pelno sugeneravimas, o narių interesų atstovavimas.

Kaip ir visos modernios organizacijos, LPK keičia savo valdymą, atsižvelgdama į turimą biudžetą ir siekdama atliepti šiandienines realijas bei užtikrinti kuo efektyvesnį LPK narių interesų atstovavimą.

Atkreipiame dėmesį, kad finansinė situacija neturi jokios neigiamos įtakos Konfederacijos vykdomiems tęstiniams projektams. Įprasta praktika, kad Konfederacijos veikla nėra susijusi su komercine veikla, todėl organizacija neturi rezervo, kokį dažnai turi sukaupusios verslo įmonės. LPK modifikavus savo valdymą ir veiklas, 2017 metus planuoja baigti pelningai.

Šiuo metu LPK vienija 50 šakinių, 7 regionines ir 30 neasocijuotų narių.

Šaltinis: lpk.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje vyrams verslo pradžiai reikia daugiau pinigų nei moterims (1)

Norėdamas pradėti verslą, dažnas lietuvis startui pageidautų gauti vidutiniškai 33 tūkst. eurų dydžio lengvatinę paskolą. skaityti »

Ar tikrai mane palies ketvirtoji pramonės revoliucija?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu – jau ne ateitis, tai šių dienų realybė. skaityti »

V. Vasiliauskas: palanki reguliacinė aplinka gali padėti Lietuvai įsitvirtinti pasauliniame FinTech žemėlapyje

Finansinių technologijų (FinTech) sektorius gali suteikti ES kapitalo rinkų sąjungos projektui papildomą postūmį, o šalims naujų plėtros galimybių, įsitikinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. skaityti »

Augant ekonomikai bankuose mažėjo blogų paskolų

Pirmąjį šių metų pusmetį įmonėms ir gyventojams bankai skolino daugiau. Atsigaunanti ekonomika mažino blogų paskolų sumą, o tai gerino bankų pelningumo rodiklius. skaityti »

Koks būdas padėjo Einšteinui, Darvinui ir Nyčei pakelti produktyvumą

Šiuolaikinė visuomenė iš mūsų reikalauja nuolatinio produktyvumo. Turime arba dirbti, arba ilsėtis, kad galėtume dirbti vėliau. skaityti »

Lietuvos gyventojams rizikingas plepėjimas telefonu – nė motais

Aštuoni iš dešimties gatve einančių žmonių Lietuvoje naudojasi išmaniaisiais telefonais – kalbasi, naršo internete, rašo trumpąsias žinutes, atsakinėja į elektroninius laiškus ar bendrauja socialiniuose tinkluose. skaityti »

Afrikos bibliotekų novatoriai sėmėsi patirties iš Lietuvos bibliotekų

Sparčiausiai augame dalydamiesi patirtimis su kitais, siekiančiais tų pačių tikslų. skaityti »

Prof. dr. R. Gudauskas: vertybinių krizių pasaulyje trūksta pilietinio žmonių solidarumo

Nacionalinės bibliotekos generalinio direktoriaus prof. dr. Renaldo Gudausko nuomone, mūsų Nacionalinė biblioteka, kaip humanistinis tarptautinio ir tarpkultūrinio dialogo centras, – puikiausia vieta prestižiniams tarptautiniams forumams rengti ir patiems jų darbe prasmingai dalyvauti. skaityti »

Verslo atstovai kviečiami dalyvauti Europos Komisijos idėjų konkurse

Ūkio ministerija kviečia drąsius ir kūrybingus šalies verslininkus teikti paraiškas Europos Komisijos idėjų konkursui „Ideas from Europe“ ir pristatyti originalias bei inovatyvias veikiančio verslo idėjas, kurios padeda spręsti įvairių sričių globalias problemas. skaityti »