„Apple“ kompiuterių „Mac“ gamyba iš Kinijos bus perkelta į JAV

Publikuota: 2013 m. gegužės 23 d. ketvirtadienis

Kompanijos „Apple“ vadovas Timas Cookas atskleidė, kurioje JAV vietovėje jo vadovaujama kompanija pradės gaminti kompiuterius „Mac“. Dar praėjusiaisiais metais Cookas žadėjo, kad dalis gamybos iš Kinijos bus perkelta į JAV.

Sakydamas kalbą Senate antradienį „Apple“ vadovas patvirtino, kad kompiuteriai „Mac“ bus gaminami JAV teritorijoje, o tiksliau – Teksaso valstijoje. Šis žingsnis leis ne tik kurti naujas darbo vietas JAV piliečiams, bet ir kompanijai išvengti didelių mokesčių už iš užsienio importuojamus įrenginius.

„Į „Mac“ gamybą Jungtinėse Valstijose mes investuojame 100 mln. JAV dolerių, – sakė T. Cookas. – Kompiuteriai bus surenkami Teksase: komponentai bus gaminami Ilinojuje ir Floridoje, o įranga – Kentukyje ir Mičigane.“

Iki šiol kompiuteriai „Mac“ yra gaminami Kinijoje, prieštaringai vertinamoje „Foxconn“ gamykloje. Nors jau praėjusiais metais „Apple“ buvo patvirtinusi gandus, kad siekiama gamybą perkelti į JAV, iki šiol dar nebuvo aišku, kur tiksliai bus gaminami kompanijos kompiuteriai.

Šaltinis: itouch.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Vilnius ir šiemet sulauks daugiau nei milijono turistų

2017 m. pirmąjį ir antrąjį ketvirtį Vilnius sulaukė atitinkamai 7 ir 5 proc. daugiau turistų nei praėjusiais metais. skaityti »

Vilniuje susitinka Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų vadovai

Lapkričio 2–3 dienomis Vilniuje vieši Suomijos bankų valdybų nariai. skaityti »

Japonijoje aptartos pasaulio ekonomikos aktualijos ir geroji „FinTech“ praktika

Tokijuje ​Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas su Japonijos centrinio banko vadovu Haruhiko Kuroda aptarė FinTech sektoriaus raidą, rizikas pasaulio ekonomikos augimui, Japonijos ir euro zonos ekonomikos aktualijas. skaityti »

5 pagrindinės kliūtys, pradedant verslą Lietuvoje

Baimė bankrutuoti, nepasitikėjimas savo galimybėmis, nedraugiškas valstybės požiūris – anot dr. Austės Kiškienės, tai pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria pradedantieji verslą Lietuvoje. skaityti »

Inovacijos tapo iškalbinga Lietuvos vizitine kortele JAE

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė oficialaus vizito JAE metu su Dubajaus Emyru ir šalies Premjeru Mohammedu bin Rashidu Al Maktoumu aptarė bendradarbiavimą aukštųjų technologijų, inovacijų, komunikacijų, atsinaujinančiosios energetikos, gyvybės mokslų srityse. skaityti »

Lietuvoje vyrams verslo pradžiai reikia daugiau pinigų nei moterims

Norėdamas pradėti verslą, dažnas lietuvis startui pageidautų gauti vidutiniškai 33 tūkst. eurų dydžio lengvatinę paskolą. skaityti »

Ar tikrai mane palies ketvirtoji pramonės revoliucija?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu – jau ne ateitis, tai šių dienų realybė. skaityti »

V. Vasiliauskas: palanki reguliacinė aplinka gali padėti Lietuvai įsitvirtinti pasauliniame FinTech žemėlapyje

Finansinių technologijų (FinTech) sektorius gali suteikti ES kapitalo rinkų sąjungos projektui papildomą postūmį, o šalims naujų plėtros galimybių, įsitikinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. skaityti »

Augant ekonomikai bankuose mažėjo blogų paskolų

Pirmąjį šių metų pusmetį įmonėms ir gyventojams bankai skolino daugiau. Atsigaunanti ekonomika mažino blogų paskolų sumą, o tai gerino bankų pelningumo rodiklius. skaityti »