„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Publikuota: 2017 m. kovo 27 d. pirmadienis

Amerikos bendrovė „Microsoft” prijungs prie interneto naujo modelio japoniškus automobilius „Toyota“. Tokį projektą „Microsoft“ įgyvendina nebe pirmą kartą, interneto paslaugos jau buvo įdiegtos į Indijos automobilius „Tata“.

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas.

„Microsoft“ padės automobilių gamintojams diegti debesų tarnybą „Azure“ ir kitas šiuolaikines technologijas. Bendrovė taip pat numato išlėsti automobilių gamintojų sąrašą.

Šaltinis: actualnews.org
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »