Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Publikuota: 2017 m. gegužės 9 d. antradienis

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. 5 grivinų (17 euro centų vertės) nominalo moneta pagaminta iš nikelio sidabro.

Monetos averse veidrodiniame fone vaizduojama Kijevo panorama ir arkangelas Mykolas. Reverse įrašytas konkurso pavadinimas ir šūkis – EUROVISION SONG CONTEST KYIV 2017 ir CELEBRATE DIVERSITY (ang. Švęskime įvairovę). Taip pat įspaustas spalvotas konkurso logotipas – spalvoti karoliai ir žydrai geltona širdis. 

Kolekcinės monetos tiražas – 40 tūkst. vienetų. Vienos kaina – 46 grivinos (1,59 euro).

 

Šaltinis: Censor.net.ua
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »