„Huawei“ ambasadoriumi tapo futbolininkas Lionelis Messis

Publikuota: 2016 m. kovo 21 d. pirmadienis

Argentinos rinktinės ir „Barcelona“ futbolo klubo puolėjas Lionelis Messis tapo naujuoju „Huawei“ ambasadoriumi. Bendrovės ir penkiskart geriausio pasaulio futbolininko partneryste siekiama skatinti žmones siekti savo tikslų ir svajonių.

„Iššūkiai yra jėga, išbandanti mūsų norą pasiekti tai, ko trokštame, todėl nuolat turime vertinti augimą, mokymąsi, patirtį ir kovas kaip mūsų istorijos dalį, kurios atvedė mus ten, kur esame dabar. Suprantantys, kad siekti reikia ne sėkmės, bet iššūkių, tampa geriausiais. Ir mes, ir L. Messis vertiname nueitą kelią ir pasiekimus, o su kiekvienu iššūkiu iš naujo siekiame surasti kelia į sėkmę. Todėl tikime, kad mūsų bendradarbiavimas paskatins žmones būti atkaklius ir siekti savo tikslų, ypač Europoje, Azijoje ir Lotynų Amerikoje, kur siekiame dar labiau įsitvrtinti“, – sako Kevin Ho, „Huawei“ vartotojų verslo grupės telefonų produktų linijos prezidentas.

Siekdama būti geriausia, „Huawei“ vadovaujasi atsidavimu klientams. Toks požiūris atsispindi ir L. Messio gyvenime bei karjeroje. Futbolininkas ir jo šeima darė viską, net paliko savo gimtąją šalį, kad sportininkas galėtų įgyvendinti savo troškimą ir svajonę žaisti profesionalų futbolą.

„Norėdamas pasiekti savo svajonių, turi kovoti, pasiaukoti ir visiškai atsiduoti, kad taptum geriausiu. O kai pradedi galvoti, kad nebėra kur tobulėti, privalai dar sunkiau dirbti, kad pasiektum daugiau“, – sako Lionelis Messis.

„Huawei“ tiki, kad sportas praturtina žmonių gyvenimus, todėl jis, o ypač futbolas, bendrovei tapo toks svarbus. Pastaraisiais metais kompanija investavo į tokias futbolo komandas kaip „Arsenal“, „Atlético de Madrid“, „AC Milan“, „América“, „Santa Fe“ ir „Sporting Cristal“, kurios įkvepia žmones visame pasaulyje, ir į žaidėjus, kurių vertybės sutampa su „Huawei“ vertybėmis – Robertą Lewandowskį, Alexį Sánchezą ir Lionelį Messį.

„Huawei“ užima trečią vietą pasaulyje pagal parduodamų išmaniųjų telefonų skaičių. „Mate“, „P“ ir „G“ serijos flagmanai yra vieni populiariausių aukštos klasės išmaniųjų tarp naudotojų visame pasaulyje. Naujausias flagmanas „Mate 8“ skirtas išmaniems verslo profesionalams, ieškantiems naujo stiliaus. Nuo oficialaus telefono pristatymo 2015 m. lapkričio 26 d. bendrovė jau pardavė apie 3 mln. šio telefono vienetų visame pasaulyje. 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »

Dantis bus galima valytis be rankų

Elektroninis dantų šepetėlis „Amabrush“ veikia be rankų, jį tereikia įsikišti į burną. skaityti »