„Google“ gavo milijoninį prizą už reklamą apie Dalai Lamą

Publikuota: 2013 m. sausio 18 d. penktadienis

„Google“ kūrybinė laboratorija (Google Creative Lab) pelnė leidinio „USA Today“ prizą už originaliausią spaudos reklamą. Pagrindinis konkurso prizas – galimybė publikuoti reklamą leidinyje „USA Today“ už milijoną dolerių.

Laimėjo vaizdo susitikimų socialiniame tinkle „Google+“ (Google+ Hangout) paslaugos reklama. Reklamoje buvo išspausdinta naujiena, kad Tibeto lyderis tremtyje Dalai Lama negalėjo atvykti į Desmondo Tutu, Nobelio taikos premijos laureato, 80 metų jubiliejų, nes Pietų Afrikos valdžia jam neišdavė vizos. Laikraštinė naujiena buvo neva ištaisyta raudonu rašikliu: žodžiai „negalėjo atvykti“ buvo ištaisyti į „prisijungė“, taip pat prie teksto buvo prirašyti žodžiai „pasitelkiant vaizdo susitikimą“. Reklama užėmė visą laikraščio „The New York Times“ puslapį.

2011 metų spalį „Google+ Hangout“ iš tikrųjų surengė Dalai Lamos ir Desmondo Tutu vaizdo susitikimą. Susitikimo įrašą galima rasti „Google“ vaizdo priegloboje „YouTube“. Iki šiol jį pasižiūrėjo daugiau nei 70 tūkst. žmonių. Dalai Lama prisijungė prie socialinio tinklo „Google+“ likus kelioms dienoms iki šio įvykio.

Dienraštis „USA Today“ yra antras pagal tiražą leidinys JAV po „The Wall Street Journal“. Kasdien išeina daugiau nei 1,8 mln. egzempliorių. Originaliausios reklamos konkursas surengtas minint leidinio 30-metį.

Šaltinis: lenta.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »