„Apple“ galės dar kartą siekti uždrausti „Samsung“ įrenginių prekybą JAV

Publikuota: 2013 m. lapkričio 19 d. antradienis

Kompanija „Apple“ dar kartą galės teikti prašymą uždrausti net 26 „Samsung“ įrenginių, pažeidžiančių jos patentus, prekybą JAV teritorijoje. Tai lapkričio 18 dieną nusprendė šios šalies apeliacinis teismas, panaikinęs iki tol galiojusį „Apple“ prašymo atmetimą, skelbia „The Wall Street Journal“.

Tiesa, šįkart „Apple“ nebereikės iš naujo įrodinėti, kad „Samsung“ įrenginių funkcijos, kurios pažeidžia „Apple“ patentus, tiesiogiai lėmė šių įrenginių pardavimą.

„Apeliacinis teismas vienbalsiai nusprendė, kad JAV apygardos teismo teisėja Lucy Koh suklydo pernai nuspręsdama, kad „Apple“ siekis uždrausti 26 „Samsung“ įrenginių prekybą yra nepagrįstas“, – rašo „The Wall Street Journal“.

Visa ši istorija prasidėjo nuo to, kad „Apple“ kaltina „Samsung“ nukopijavus jos „revoliucinį“ išmanųjį telefoną „iPhone“, kuriam sukurti buvo skirti milijardai JAV dolerių. „Samsung“ kaip atsaką į tai pasiūlė piniginę kompensaciją.

Dar praėjusiais metais teismas „Samsung“ nurodė sumokėti „Apple“ daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių, tačiau šių metų gegužę ši suma buvo sumažinta daugiau nei perpus. Būtent dėl tokio teismo sprendimo „Apple“ yra iškėlusi kitą bylą, kurioje iš Pietų Korėjos kompanijos reikalauja dar 379 mln. JAV dolerių.

Šaltinis: itouch.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »