„Amazon“ pristatė stebuklingą mygtuką

Publikuota: 2015 m. balandžio 10 d. penktadienis

Bendrovė „Amazon“ pristatė mygtuką „Dash“, skirtą vienu paspaudimu į namus užsisakyti prekių. Tai „Wi-Fi“ ryšiu su namų tinklu susisiejantis prietaisas. Kiekvienas mygtukas atlieka tik konkrečią funkciją – užsako ant jo vaizduojamą produktą. Mygtukas tvirtinamas prie bet kokio lygaus paviršiaus lipnia juosta arba segtuku.

Norint, kad prietaisas pradėtų veikti, reikia sujungti jį su „Amazon“ programėle, kuri skirta užsakymams atlikti. Joje nustatomas pristatomo produkto kiekis.

Apgalvota ir tai, kas bus, jei keli šeimos nariai paspaus mygtuką. Nuspaudus mygtuką, telefone pasirodys pranešimas apie užsakymą, kurį bus galima nutraukti. Be to, kol užsakyta prekė nebus pristatyta, kitos užsisakyti nebepavyks.

Kad „Amazon Dash“ veiktų, nereikia nei telefono, nei kompiuterio. Pakanka, kad namuose veiktų „Wi-Fi“ ryšys. Kol kas mygtukas skirtas prekėms, kurios užsakomos nedažnai, iki kelių kartų per mėnesį: skalbimo milteliams, kavos aparatų kasetėms, sauskelnėms, skutimosi peiliukams ir pan. JAV užsakymai pristatomi nemokamai.

Kaip veikia mygtukas, galite stebėti vaizdo klipe.

Šaltinis: abcnews.go.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »