5 inovacijos, į kurias verta atkreipti dėmesį

Publikuota: 2016 m. lapkričio 8 d. antradienis

Didieji technologijų gamintojai deda daug pastangų, siekdami naujais ir išmaniais sprendimais pagerinti žmonių gyvenimą. Tai darbas, reikalaujantis ne tik specifinių žinių, bet ir beribio kūrybiškumo bei originalumo. Dėl šios priežasties pastaruoju metu vis daugiau didžiųjų technologijų kompanijų remia perspektyvius startuolius. Pavyzdžiui, kompanija „Samsung“ tokiems startuoliams netgi steigia kūrybines dirbtuves. To rezultatas – galimybė pristatyti originalias programėles bei įrenginius, kurie, tikėtina, ateityje paįvairins daugelio mūsų gyvenimą. Kas įdomaus sukurta šiemet?

Muzikinė programėlė „Hum On!“.  Ši muzikinė programėlė išlaisvins jūsų kūrybiškumą - užteks paniūniuoti melodiją ar padainuoti ir įrašas bus išanalizuotas bei transkribuotas į natų gamą. Vėliau galėsite pasirinkti dainos muzikinį stilių - nuo RnB iki roko ar klasikos. Ką jau kalbėti apie ypač lengvas muzikinio kūrinio redagavimo galimybes, kurios su programėle bus įkandamos net ir mažiesiems.    

Naujas socialinis tinklas „Waffle“. Tai naujas socialinis tinklas, kuriame bendrausite piešdami ir čia savo kūryba dalinsitės su kitais vartotojais. Programėlės vartotojai kiekvieną piešinį galės papildyti įvairiais komentarais ar kitais vaizdiniais, kurti bendras istorijas.  Tuo tarpu funkcija, leidžianti piešti ant originalių fotografijų, leis šiek tiek papokštauti.

Edukacinis laikrodis vaikams „ItsyWatch“. Tai specialus laikrodis vaikams, skirtas gerų įpročių formavimui, edukacijai. Šis įrenginys padės mokytis atsakomybės, besirūpinant virtualiais augintiniais, primins, kad reikia valytis dantis, neleis užmiršti kitų kasdienių pareigų. Priemonė naudinga ir tėveliams – neleis jaudintis dėl menkniekių, palikus vaikus pas paprastai nuolaidesnius senelius ar vienus namuose. 

„Ahead“ – dėvintiems šalmą. Inovatyvi komunikacijos priemonė skirta tiems, kurie nemažai laiko praleidžia dėvėdami šalmą: baikeriams, slidininkams, statybininkams ar dviratininkams. Magnetų dėka, šis įrenginys pritvirtinamas prie šalmo, todėl žmogus gali patogiai kalbėtis telefonu, išklausyti balso pranešimus ar klausytis radijo, nenaudojant rankų.

Kamera „FITT360“. Tai nešiojamoji 360 laipsnių vaizdo kamera, kuri leis fiksuoti viską, kas jus supa aplinkui. Lyginant su šiuo metu rinkoje esančiomis panašaus tipo kameromis, ši yra daug lengvesnė ir patogesnė, o jai naudoti nereikia rankų – ją galėsite nešioti tiesiog ant savo galvos tarsi raištį.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »