Vartotojai nepalieka socialinių tinklų, baimindamiesi prarasti draugus

Publikuota: 2016 m. lapkričio 24 d. ketvirtadienis

Aštuoni iš devynių interneto naudotojų norėtų uždaryti savo paskyras socialiniuose tinkluose, tačiau nuo šio žingsnio juos sulaiko baimė prarasti ryšį su draugais ir vertingus prisiminimus. Tokie duomenys gauti „Kaspersky Lab“ atlikus kelių pasaulio valstybių naudotojų apklausą internete. 

Taigi, 62 proc. naudotojų mano, kad, pasitraukę iš socialinių tinklų, galės pamiršti bendravimą su draugais. O 21 proc. baiminasi, kad, palikę „Facebook“, „Instagram ir kt., jie visam laikui praras vertingus asmeninius failus, pavyzdžiui, nuotraukas. Be to, daugiau nei trečdalis (39 proc.) naudotojų prisipažino, kad socialiniai tinklai jiems yra tik tuščias laiko gaišimas.

„Mes manome, kad kiekvienas naudotojas turi turėti galimybę laisvai ir be baimės valdyti savo skaitmeninį gyvenimą. Žmogus neturi priklausyti nuo kokių nors paslaugų, jis pats turi turėti laisvę tvarkyti asmeninius duomenis. Ir „Kaspersky Lab“ visada darė viską, kad suteiktų jam tokią laisvę. Būtent todėl mes susimąstėme apie naują produktą, kuris padės žmonėms priimti sprendimus dėl socialinių tinklų naudojimo ir galimybės iš jų pasitraukti nesibaiminant prarasti kokius nors vertingus duomenis ir galimybes“, – pasakoja Eugenijus Čerešnevas, „Kaspersky Lab“ socialinės žiniasklaidos valdymo vadovas.

Programa, prie kurios šiuo metu dirba „Kaspersky Lab“, gavo išankstinį pavadinimą „FFForget“. Ji leis žmonėms kurti ir saugoti viso asmeninio turinio (nuotraukų, vaizdo įrašų, įrašų, žymų apie buvimo vietą ir kitos informacijos) papildomas kopijas iš paskyros socialiniuose tinkluose. Duomenų saugumas ir saugojimas bus užtikrinti įdiegtu šifravimu. Taip naudotojai, uždarę socialinių tinklų paskyrą, galės nesibaiminti prarasti svarbią savo skaitmeninio gyvenimo dalį.

„FFForget“ bus išleistas 2017 m. Tačiau besidomintys naudotojai jau dabar gali užsiregistruoti tinklalapyje ffforget.me, kad iš karto, kai bus išleistas sprendimas, pirmieji galėtų išbandyti jo beta versiją.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha