Netrukus virtualioje erdvėje duris atvers elektroninis prekybos centras „mamy.lt“

Publikuota: 2012 m. gegužės 27 d. sekmadienis

Sujungę prekybos internetu inovacijas ir verslo idėją programuotojai, verslininkai ir investicijų valdytojai Lietuvos rinkai pristato pirmąjį šalyje elektroninį prekybos centrą internete. Jis po vienu virtualiu stogu sujungs mažas parduotuves ir didelius prekybos tinklus. 

„mamy.lt“ prekybos centras vartotojams suteikia galimybę vienoje interneto svetainėje rasti įvairiausių parduotuvių ir užsisakyti norimas prekes nuo maisto produktų iki buitinės technikos ar prekių vaikams. 

„Prekybos centras “mamy.lt„ skirtas užimtam žmogui, turinčiam šeimą, kuriai reikia nupirkti visus produktus ir prekes, ir nenorinčiam gaišti laiko vykstant į parduotuvę ir stovint eilėse. Nauja paslauga suteiks galimybę gyventojui po vienu virtualiu stogu užsisakyti prekes ir pasirinkti tikslų laiką, kada jos turi būti pristatytos į namus“, – idėją pristato „mamy.lt“ prekybos centrą sukūrusios UAB „Prekybos centras internete“ direktorius Mindaugas Vosylius. 

Virtualaus prekybos centro pionieriai sako, kad iš elektroninės komercijos plėtros laimės visi – mažmenininkams pavyks lengviau ir daugiau parduoti, vežėjams – patogiau, efektyviau ir laiku pristatyti prekę, o pirkėjams – greičiau, patogiau ir paprasčiau apsipirkti. 

„Mūsų partneriai entuziastingai vertina šį projektą – jau dabar “mamy.lt„ prekybos centre atsidaro per 40 įvairių prekybos tinklų ar pavienių parduotuvių. Norą pristatyti prekes pareiškė visi siuntų gabentojai. “mamy.lt„ patogus visiems – patogus parduoti, nuvežti ir nusipirkti. Be to, bendradarbiaudami su mumis pardavėjai ir vežėjai mažina savo sąnaudas“, – idėjos naudą apibendrino M. Vosylius. 

Pasak M. Vosyliaus, atidaryti parduotuvę šiame elektroniniame prekybos centre yra paprasta ir pigu – nebūtinos didelės finansinės ir intelektinės investicijos. Prekybos sistema startuos ir pradžioje veiks tik Vilniuje, tačiau jau netrukus ketinama plėstis ir į kitus miestus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »