Moksleiviai mokyklinių prekių nelinkę pirkti internetu

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 9 d. antradienis

Artėjant rugsėjui daugybei mokyklinio amžiaus vaikų tėvų kyla galvos skausmas supirkti visus mokyklinius reikmenis. Taupydami laiką ir išlaidas šiuolaikiniai tėvai linkę daug ką įsigyti per internetą, tačiau jų vaikai, pasirodo, su tuo nesutinka.

Amerikos banko „Citi“ atliktas tyrimas rodo, kad mokyklines prekes moksleiviai linkę įsigyti realiose parduotuvėse, o ne per internetą.

84 proc. iš 1 000 apklaustų tėvų teigia, kad jų vaikai nori apsipirkti naujų mokslo metų išvakarėse, kartu su jais vaikštinėdami po realias parduotuves. Tik 16 proc. atsakė, kad jų vaikai nieko prieš visas mokyklai reikiamas priemones susipirkti per internetą.

Anot tėvų, jų vaikai apsipirkti realiose parduotuvėse mėgsta todėl, kad jiems patinka parduotuvėse leisti laiką kartu (59 proc.), jie mėgsta paliesti ir išbandyti prekes (59 proc.), nori palyginti tokio paties tipo skirtingų spalvų ir skirtingo dydžio prekes (58 proc.).

Apklausos rodo, kad pagrindinis veiksnys, skatinantis rinktis prekybą per internetą – galimybė grąžinti netinkamas prekes. 73 proc. apklaustųjų mano, kad grąžinimo periodas turi būti ilgesnis nei 7 dienos, o 39 proc. norėtų, kad prekes būtų galima grąžinti ne trumpiau kaip per tris savaites.

47 proc. suaugusiųjų teisę išsirinkti mokyklines prekes palieka savo vaikams. Taigi reklamdaviai mokyklinių prekių reklamą turėtų orientuoti ir į moksleivius, ir į jų tėvus.

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

46 proc. Lietuvos gyventojų lankėsi valstybės institucijų ir įstaigų interneto svetainėse

Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos užsakymu 2016 m. IV ketv. atlikto tyrimo duomenimis, 46 proc. Lietuvos gyventojų per pastaruosius 12 mėn. lankėsi valstybės institucijų ir įstaigų interneto svetainėse. skaityti »

Kovai su patyčiomis – seminarai internetu

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriais - elektroniniu dienynu TAMO, toliau tęsia veiklas kovoje su patyčiomis ir emociniu smurtu. skaityti »

Vaikai nesuvokia, kokios grėsmės jų tyko internete

Trečdalis penkiolikmečių yra dalinęsi internete savo nuotraukomis, kuriose jie buvo apsinuoginę. Tai – tik vienas iš šokiruojančių faktų, kuriuos atskleidė daugiau nei metus trukęs Anglijos vaikų reikalų komisaro tyrimas. skaityti »

Pavydas interneto draugams kelia neigiamas emocijas

Socialinė žiniasklaida prasidėjo kaip priemonė palaikyti ryšį su draugais ir dalytis laimingais prisiminimais. skaityti »

Kuo „Facebook“ nustebins 2017-aisiais?

Populiariausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ 2016-aisiais savo vartotojus džiugino naujų funkcijų ir patobulinimų gausa. skaityti »

Suomiai labiausiai priklausomi nuo interneto

Švedų mobiliojo ryšio operatorius „Tefficient“ atliko tyrimą 32-ose pasaulio šalyse, siekdamas išsiaiškinti, kuri šalis yra labiausiai priklausoma nuo išmaniųjų elektroninių prietaisų. skaityti »

Prie interneto lietuviai dažniausiai jungiasi išmaniaisiais telefonais

Išmanusis telefonas tampa pagrindine Lietuvos gyventojų priemone naudotis internetu. skaityti »

Per internetą daugiausia apsiperka Izraelio gyventojai

2016 metais į Izraelį atėjo 8,1 tonos prekių, užsakytų užsienio el. parduotuvėse. skaityti »

IT sprendimų debesijai rinka siekia 70 mlrd. dolerių

Analitinė bendrovė „Synergy Research Group“ paskelbė pasaulinės IT rinkos, besiremiančios debesų infrastruktūra, rezultatus. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ investuoja į daiktų internetą

„Cisco Systems Inc.“ nusprendė įsigyti įmonę „Jasper“, teikiančią daiktų interneto paslaugas. skaityti »