Moksleiviai mokyklinių prekių nelinkę pirkti internetu

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 9 d. antradienis

Artėjant rugsėjui daugybei mokyklinio amžiaus vaikų tėvų kyla galvos skausmas supirkti visus mokyklinius reikmenis. Taupydami laiką ir išlaidas šiuolaikiniai tėvai linkę daug ką įsigyti per internetą, tačiau jų vaikai, pasirodo, su tuo nesutinka.

Amerikos banko „Citi“ atliktas tyrimas rodo, kad mokyklines prekes moksleiviai linkę įsigyti realiose parduotuvėse, o ne per internetą.

84 proc. iš 1 000 apklaustų tėvų teigia, kad jų vaikai nori apsipirkti naujų mokslo metų išvakarėse, kartu su jais vaikštinėdami po realias parduotuves. Tik 16 proc. atsakė, kad jų vaikai nieko prieš visas mokyklai reikiamas priemones susipirkti per internetą.

Anot tėvų, jų vaikai apsipirkti realiose parduotuvėse mėgsta todėl, kad jiems patinka parduotuvėse leisti laiką kartu (59 proc.), jie mėgsta paliesti ir išbandyti prekes (59 proc.), nori palyginti tokio paties tipo skirtingų spalvų ir skirtingo dydžio prekes (58 proc.).

Apklausos rodo, kad pagrindinis veiksnys, skatinantis rinktis prekybą per internetą – galimybė grąžinti netinkamas prekes. 73 proc. apklaustųjų mano, kad grąžinimo periodas turi būti ilgesnis nei 7 dienos, o 39 proc. norėtų, kad prekes būtų galima grąžinti ne trumpiau kaip per tris savaites.

47 proc. suaugusiųjų teisę išsirinkti mokyklines prekes palieka savo vaikams. Taigi reklamdaviai mokyklinių prekių reklamą turėtų orientuoti ir į moksleivius, ir į jų tėvus.

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »