„Gmail“ – populiariausias el. paštas pasaulyje

Publikuota: 2012 m. lapkričio 2 d. penktadienis

„Google“ valdoma el. pašto paslauga „Gmail“ pripažinta populiariausia pasaulyje. Kompanijos „comScore“ pateiktoje spalio mėnesio ataskaitoje „Gmail“ aplenkė „Hotmail“ ir „Yahoo!“.

Minėtos kompanijos duomenimis, „Gmail“ naudotojų skaičius siekia 287,9 mln. Antroje vietoje atsidūręs „Microsoft“ „Hotmail“ gali pasigirti 286,2 mln. naudotojų. „Yahoo!“ paštą renkasi 281,7 mln. internautų.

„Google“ paslauga aplenkė „Hotmail“ pagal naudotojų skaičių dar 2012 metų birželį. Tuomet bendrovė pranešė, kad per mėnesį paslaugos auditorijos skaičius siekė 425 mln. Visgi kiti tyrimai parodė, kad tai neteisingi duomenys ir lydere paskelbė „Hotmail“.

Tokie skaičių skirtumai aiškinami tuo, kad „Google“ skaičiuoja ir tuos naudotojus, kurie dirba su paslauga per mobiliuosius įrenginius, o „comScore“ tokių asmenų neįskaičiuoja.

„Gmail“ – viena jauniausių pašto paslaugų, pradėjusi veikti 2004 metais. Pirmuosius trejus metus „Gmail“ veikė pusiau uždaru režimu – registruotis prie pašto buvo galima tik gavus specialų kvietimą. Savo ruožtu, „Hotmail“ paleistas 1996, o „Yahoo!“ – 1997 metais.

 

Šaltinis: lenta.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

Du trečdaliai žmonių naudojasi nepageidaujamu turiniu internete

Remiantis „Kaspersky Lab“ atlikto globalaus vaikų elgesio internete tyrimo rezultatais, 2014 m. daugiau nei du trečdaliai „Kaspersky Lab“ teikiamos funkcijos „Tėvų kontrolė“ naudotojų (68 proc.) susidūrė su netinkamu arba pavojingu turiniu tinkle. skaityti »

Rygoje vyks trečiasis Rytų Partnerystės verslo forumas

Šiemet, Latvijos pirmininkavimo ES tarybai metu, gegužės 21 d., Rygoje, vyks trečiasis Rytų Partnerystės verslo forumas „Tarpvalstybinis bendradarbiavimas: Rytų Partnerystė ir už jos ribų“. Jame dalyvauti kviečiami visi Lietuvos asociacijų ir įmonių vadovai bei atstovai. skaityti »

Lietuviškas startuolis pasauliui siūlo sveiką būdą kovoti su alkiu darbo vietoje

Apsilankę „Indiegogo“ minios finansavimo (crowdfunding) platformoje, rasime lietuviško startuolio „Hello Hungry“ siūlomą produktą – gėrimą darboholikams, kuris nugalį alkį ir yra alternatyva įprastiems ne itin sveikiems užkandžiams ir greitam maistui. skaityti »

Laimingi pardavėjai klientus aptarnauja geriau

Į Vilniuje veikiančius „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Klientų aptarnavimo skyrius kasdien užsuka gyventojai, besikreipiantys dėl paslaugų įsigijimo, sąskaitų apmokėjimo, sutarčių pratęsimo. Apie tai, kuo ypatingas, įdomus ir kartais nelengvas pardavėjo darbas, kalbamės s... skaityti »