„Facebook“ leis redaguoti komentarus

Publikuota: 2012 m. birželio 22 d. penktadienis

Socialinis tinklas „Facebook“ leis vartotojams redaguoti savo komentarus, praneša „The Next Web“.

Kaip leidiniui pranešė socialinio tinklo atstovai, artimiausiu metu šia funkcija galės naudotis visi vartotojai. Punktas „Edit“ pasirodys paspaudus pieštuko ženkliuką komentaro dešinėje.

Taisyti bus galima ir užrašus, publikuotus anksčiau, nei pasirodė nauja funkcija. Kiti vartotojai galės peržiūrėti komentaro redagavimo istoriją.

„Facebook“ leidžia spausti „Patinka“ ir komentuoti draugų įrašus, taip pat juos dėti į savo puslapį. Po komentarais taip pat galima spausti „Patinka“. Galimybės redaguoti pačias publikacijas socialinis tinklas kol kas nėra numatęs.

Šaltinis: lenta.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

Susiję vaizdo siužetai

2013-06-07 IT+

IT+

2013-01-18 IT+

IT+

2013-01-18 IT+

IT+

Spartėjantis gyvenimo tempas skatina lietuvius ieškoti universalių technologinių sprendimų

„Samsung ATIV“ apklausos duomenimis, daugiau nei pusei Lietuvos gyventojų (64 proc.) renkantis kompiuterį svarbiausia, kad jis būtų universalus, o geriausiai jų poreikius tenkintų kompiuteris, kurį galima naudoti ir kaip planšetinį, ir kaip nešiojamąjį (50 proc.). skaityti »

Joninių proga – tiesioginė „Radistų“ transliacija

Birželio 22–23 dienomis seminarų ir poilsio centre „Dubingiai“ šėls „Radistai Village‘13“. Tai elektroninės muzikos festivalis, kasmet suburiantis per tūkstantį melomanų, siūlantis įvairių pramogų ir kviečiantis grožėtis Lietuvos gamta. skaityti »