Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Publikuota: 2017 m. vasario 20 d. pirmadienis

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. Tyrimų bendrovės „Technavio“ duomenimis, 2021 m. daiktų interneto rinka sudarys 1,37 mlrd. JAV dolerių. Pagrindinė augimo priežastis – patogumas, prieinamumas per nuotolį ir nedidelės išlaidos.

81 proc. daiktų interneto augimo lemia elektroniniai įrenginiai. Populiariausi iš jų – išmanieji telefonai, kurie vis dažniau naudojami dėl patogumo ir kainos prieinamumo, taip pat planšetės.

Antroji prie daiktų interneto jungiamų įrenginių grupė – išmanieji vaizdo ir garso grotuvai. Prognozuojama, kad šis segmentas 2021 m. užaugs 6 proc. iki 143,4 mlrd. dolerių.

Prie daiktų interneto prijungtų belaidžių spausdintuvų 2021 m. bus 159,4 mln. vienetų. Populiarės belaidžiai lazeriniai ir rašaliniai spausdintuvai.

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »